Jump to content

Rozwój w pracy

Iwka78
 Share

Recommended Posts

Witam

jak wiecie otrzymałam awans i postanowiłam położyć karty na pracę.

Znalazłam bardzo fajny rozkład tutaj na forum.

1. Obecna sytuacja w pracy - 8 denarów - ta karta idealnie oddaje sytuacje, bardzo dużo pracuję

2. Przeszkody, wrogowie w pracy -I Mag - nie widzę jakoś w Magu przeszkód i wrogów... jeżeli mam jakichś wrogów w pracy, to o nich nie wiem....

3. Co pomaga, przyjaciele w pracy - 9 mieczy - hm... dziwnie się karty ułożyły, tak jakby się zamieniły miejscami, bo faktycznie martwię, czy dam sobie radę... przyjaciół raczej się w pracy nie ma.... można mieć sprzymierzeńców/kolegów itp. generalnie jestem osobą, która z każdym rozmawia, ale do każdego też zachowuje dystans i pilnuję swoich pleców....

4. bliska przyszłość - 6 pucharów - myślę, że będę zadowolona, praca będzie mi sprawiać przyjemność

5. Rada - Świat +10 pucharów - widać w kartach kontakt z zagranicą i zadowolenie, czytałaby to jako - nie bój się, otwórz się, więcej odwagi i będzie dobrze

6. dalsza przyszłość - rycerz buław + 4 buławy - a tu dopatrywałabym się jakieś zmiany.... z której też będę zadowolona

Jakoś tak pozytywnie widzę te karty... może dlatego, że to moja pierwsza praca, którą tak lubię i nie wyobrażam sobie, żebym mogła robić coś innego...

I Mag to może być, np. manager - osoba, która załatwia dużo spraw organizacyjnych, dużo dzwoni, kontaktuje się z pracownikami, wydziela obowiązki.

6 pucharów - może będziesz miała okazję wykorzystać wcześniej zdobyte doświadczenie i umiejętności?

XXI Świat + 10 pucharów - naucz się radzić sobie ze stresem, nie narzucaj zbyt dużej presji. Doceniaj siebie i uwierz w siebie.

Rycerz buław + 4 buławy - zostaniesz doceniona. Twoja sytuacja w pracy się ustabilizuje - pozbędziesz się zmartwień. Nie wykluczona pomoc jakiegoś mężczyzny - rycerza buław.