Jump to content

życie uczuciowe do końca roku

bimba
 Share

Recommended Posts

jestem w wypalonym związku

zastanawiam się czy w tym roku kogoś spotkam by skorzystać z uroków życia

sprawa nie jest prosta, zmieniłam kraj i nikogo tu nie znam, moje życie towarzyskie w sumie nie istnieje, dokucza mi samotność

czy kogoś poznam, spotkam w tym roku?

4 buław, królowa denarów, 2 pucharów - tu bym powiedziała, że dość wyraźnie widać osiągnięcie takiego celu i spotkania, zaspokojenie zmysłów

moja obecna relacja do końca roku: 5 pucharów, 7 pucharów, paź mieczy - widać całkiem wyraźnie, przykrości, nieszczerość i sprzeczki, ten paź na końcu kojarzy mi się z niedojrzałym partnerem, pewnie nawet zerwanie

dalej wyciągnęłam po dwie karty na każdy miesiąc

maj: królowa buław, świat - to ja zamknięta z potencjałem, bez zmian

czerwiec: 10 denarów, paź mieczy - kłótnie domowe

lipiec, tu mam zaplanowany wyjazd na wakacje do Polski, spotkania ze znajomymi, imprezy: moc, król buław - męska energia, fizyczność, jakiś atrakcyjny facet

sierpień: as denarów, kapłanka - szansa wobec której będę bierna, ukrywanie faktów bądź ciche nadzieje

wrzesień: 6 mieczy, 9 pucharów - poszukiwanie przyjemności, zadowolenie

październik: 9 mieczy, 4 buław - wyprowadzka którą planuje ale mi się nie udaje bo mi partner wtedy płacze albo nie mogę znaleźć lokalu

listopad: as mieczy, 9 buław - zerwanie i zmęczenie emocjonalne, ostre słowa, odcięcie

grudzień: koło, rycerz denarów - nieoczekiwanie wpadnie mi w oko jakiś pasywny gość

dzięki że komuś chciało się to czytać :)

• Ekspert

4 buław, królowa denarów, 2 pucharów- zdecydowanie spotkasz kogoś :)

maj: królowa buław, świat - no aktywność widać i jakieś wyjścia :)

czerwiec : 10 denarów, paź mieczy No mogą być sprzeczki, bo Giermek Mieczy.

lipiec : Moc, Król Buław- możliwe zauroczenie fizyczne Buławianym.

sierpień: as denarów, kapłanka - Wyciszenie, choć jakieś spotkania możliwe.

wrzesień- 6 mieczy, 9 pucharów -może jakieś wyjazd, miła atmosfera, zadowolenie :)

październik: 9 mieczy, 4 buław - no tu jakieś problemy związane z domem się zaznaczają.

listopad : as mieczy, 9 buław - Niekoniecznie zerwanie, As Mieczy to też rozmowy, 9 Buław to dmuchanie na zimne.

grudzień : koło, rycerz denarów - Zmiennie, może wyjazd się pokazał jakiś. Potem powinno być spokojnie i stabilnie.

• 1 month later...

Do konca roku kogos powinnaś poznać. W obecnym związku czujesz się samotna, opuszczona. Marzysz o czymś więcej. W czerwcu nieco odzyjesz, w lipcu nabierzesz pewności siebie sierpniu wyciszysz, we wrześniu mozliwy wyjazd lub odpoczynek od tego co jest w związku obecnie. Moze nawet triche się od siebie odsuniecie, październik i listopad takie konfliktowe sytuacje, grudzień wydaje mi się że tu możesz próbować zaangażowac się w coś innego.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest Euterpe

wrzesień: 6 mieczy, 9 pucharów

mężczyzny nie widać, ale też stawiam na to, że nie będziesz do końca taka smutna

październik: 9 mieczy, 4 buław

tutaj znowu nic, raczej troski, ewentualnie oglądanie horrorów w czterech ścianach

listopad: as mieczy, 9 buław

też nic; może zrazisz się albo przez inne sytuacje poszukiwania odłożysz na później

grudzień: koło, rycerz denarów

może ktoś się pojawić :)

a jak nie, to humor powinien być lepszy :)