Skocz do zawartości

życie uczuciowe do końca roku


bimba

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w wypalonym związku

zastanawiam się czy w tym roku kogoś spotkam by skorzystać z uroków życia

sprawa nie jest prosta, zmieniłam kraj i nikogo tu nie znam, moje życie towarzyskie w sumie nie istnieje, dokucza mi samotność

 

czy kogoś poznam, spotkam w tym roku?

 

4 buław, królowa denarów, 2 pucharów - tu bym powiedziała, że dość wyraźnie widać osiągnięcie takiego celu i spotkania, zaspokojenie zmysłów

 

moja obecna relacja do końca roku: 5 pucharów, 7 pucharów, paź mieczy - widać całkiem wyraźnie, przykrości, nieszczerość i sprzeczki, ten paź na końcu kojarzy mi się z niedojrzałym partnerem, pewnie nawet zerwanie

 

dalej wyciągnęłam po dwie karty na każdy miesiąc

maj: królowa buław, świat - to ja zamknięta z potencjałem, bez zmian

czerwiec: 10 denarów, paź mieczy - kłótnie domowe

lipiec, tu mam zaplanowany wyjazd na wakacje do Polski, spotkania ze znajomymi, imprezy: moc, król buław - męska energia, fizyczność, jakiś atrakcyjny facet

sierpień: as denarów, kapłanka - szansa wobec której będę bierna, ukrywanie faktów bądź ciche nadzieje

wrzesień: 6 mieczy, 9 pucharów - poszukiwanie przyjemności, zadowolenie

październik: 9 mieczy, 4 buław - wyprowadzka którą planuje ale mi się nie udaje bo mi partner wtedy płacze albo nie mogę znaleźć lokalu

listopad: as mieczy, 9 buław - zerwanie i zmęczenie emocjonalne, ostre słowa, odcięcie

grudzień: koło, rycerz denarów - nieoczekiwanie wpadnie mi w oko jakiś pasywny gość

 

dzięki że komuś chciało się to czytać :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

4 buław, królowa denarów, 2 pucharów- zdecydowanie spotkasz kogoś :)

 

maj: królowa buław, świat - no aktywność widać i jakieś wyjścia :)

 

czerwiec : 10 denarów, paź mieczy No mogą być sprzeczki, bo Giermek Mieczy.

 

lipiec : Moc, Król Buław- możliwe zauroczenie fizyczne Buławianym.

 

sierpień: as denarów, kapłanka - Wyciszenie, choć jakieś spotkania możliwe.

 

wrzesień- 6 mieczy, 9 pucharów -może jakieś wyjazd, miła atmosfera, zadowolenie :)

 

październik: 9 mieczy, 4 buław - no tu jakieś problemy związane z domem się zaznaczają.

 

listopad : as mieczy, 9 buław - Niekoniecznie zerwanie, As Mieczy to też rozmowy, 9 Buław to dmuchanie na zimne.

 

grudzień : koło, rycerz denarów - Zmiennie, może wyjazd się pokazał jakiś. Potem powinno być spokojnie i stabilnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Do konca roku kogos powinnaś poznać. W obecnym związku czujesz się samotna, opuszczona. Marzysz o czymś więcej. W czerwcu nieco odzyjesz, w lipcu nabierzesz pewności siebie sierpniu wyciszysz, we wrześniu mozliwy wyjazd lub odpoczynek od tego co jest w związku obecnie. Moze nawet triche się od siebie odsuniecie, październik i listopad takie konfliktowe sytuacje, grudzień wydaje mi się że tu możesz próbować zaangażowac się w coś innego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Euterpe

wrzesień: 6 mieczy, 9 pucharów

mężczyzny nie widać, ale też stawiam na to, że nie będziesz do końca taka smutna

 

październik: 9 mieczy, 4 buław

tutaj znowu nic, raczej troski, ewentualnie oglądanie horrorów w czterech ścianach

 

listopad: as mieczy, 9 buław

też nic; może zrazisz się albo przez inne sytuacje poszukiwania odłożysz na później

 

grudzień: koło, rycerz denarów

może ktoś się pojawić :)

a jak nie, to humor powinien być lepszy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...