Skocz do zawartości

Ja Lew on Ryby...


samotna0208

Rekomendowane odpowiedzi

samotna0208 było juz:

 

http://www.ezoforum.pl/horoskop-partnerski/8568-ja-lew-ryby.html

 

 

 

 

 

a tu link do numerologi 1 z pozostałymi liczbami przeczytaj :

 

 

http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/5577-numerologiczna-1-z.html

 

 

natomiast o cyfrologie poproś Jar-Dom w tym temacie :

 

http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/10957-sumero-cyfrologia-udany-zwiazek.html

 

 

poz. doty

Edytowane przez doty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bym zaprzeczyła:) Bo on rzeczywiście nie wie czego chce i wiele razy mi to mówił ale za to ja wiem czego chce - chce postawić na swoim ale nie mogę go przemóc;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bym zaprzeczyła:) Bo on rzeczywiście nie wie czego chce i wiele razy mi to mówił ale za to ja wiem czego chce - chce postawić na swoim ale nie mogę go przemóc;/

 

 

 

haha....przepraszam że sie wtrące..... ,mi wyszło ze : wszystko na logike biore, skryta, balaganiara pewnie, dyrektorka :) Wykonczy Cie.

 

na logike owszem-tak... skryta-nie ostrożna ....bałaganiara-nie tu jak kulą w płot.....dyrektorka- hmmmm z tym bym podyskutowała :chytry_na:

 

co do mojego : skryty, pracowity. Powinien ciebie dobrze odbierac.....skryty-tak , predzej bym wydusiła sok z orzecha niz cos z niego....pracowity-tak po 16 godz. w pracy pracoholik....mnie dobrze odbierał :boisie:

 

a zdanie ostatnie powaliło mnie :_haha:

 

przepraszam za off topa Jar-Dom jestes :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bym zaprzeczyła:) Bo on rzeczywiście nie wie czego chce i wiele razy mi to mówił ale za to ja wiem czego chce - chce postawić na swoim ale nie mogę go przemóc;/

 

Wiec to ma byc zwiazek partnerski czy Ty masz rzadzic w tym zwiazku ??? Oboje jestescie pokretni i zawili bo rok weza, on jest z marca - niezalezny bo to kot, Ty jestes z lipca wiec uparta koza, ktora chce rzadzic, on tez pewnie chce rzadzic ale wiecej chyba potrafi uslugiwac ludziom a Tobie ciezko cokolwiek przekazac bo wydaje Ci sie, ze zawsze masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu w sumie racja. Bo zawsze myślę, że mam rację ale w większości tak rzeczywiście jest a jemu wtedy głupio się przyznać do błędu;/ Już nawet teraz się nie odzywa bo wie, że jestem w Nim zakochan a on by wolał wszysstko robić bez zobowiązań ale z drugiej strony sam nie wie czego chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłeś:) Ja mam 20 lat i mam tyle czekać:) jak mi to ktoś powiedział on jest tak niezdecydowany jak dziecko, które nie może się zdecydować na zabawkę i tu jest cała zagadka;/ Ja i tak mam nerwy ze stali i jestem cierpliwa już 4 miesiące ale ile można czekać??:(

Edytowane przez samotna0208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kobiety strasznie sie boja samotnosci, bycia stara panna, itp. I przez to sie potem rodza dupiate zwiazki, w ktorych potem sie wychowuja dzieci i mamy to co mamy potem na ulicach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli degeneratow a nie normalnych prawdziwych facetow z jajami :P a ze tych pierwszych niestety jest wiekszosc a kobiety nie potrafia ich czesto odroznic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli degeneratow a nie normalnych prawdziwych facetow z jajami :P a ze tych pierwszych niestety jest wiekszosc a kobiety nie potrafia ich czesto odroznic ...

 

 

 

Ooooooo łaskawco to może , nam kobitkom wyjaśnisz jak sie poznaje takich z jajami ??????? :chytry_na:

 

 

faktycznie nie wiem, do tej pory uwazałam ze każdy facet ma te jaja ( żart) :jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...