Skocz do zawartości

Zdrowie - na pół roku


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak będzie wyglądał mój stan zdrowia w ciągu najbliższych miesięcy? Chodzi mi o stan psychofizyczny. Mam niedoczynność tarczycy i dolegliwości jeszcze całkowicie nie ustąpiły, choć TSH spada i jest poprawa w samopoczuciu :).

 

Koło Fortuny Sprawiedliwość 10 Kielichów

 

Koło może mówić o zmianie, albo też o tym, że będzie początkowo zmiennie. Sprawiedliwość to leczenie, które powinno przynieść jak najbardziej dobre rezultaty. 10 Kielichów to polepszenie zdrowia,dobre samopoczucie, zadowolenie. I chyba dobrze, że wyszło na końcu rozkładu ;).

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :).

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Anhana, ja sama nie wiem, znaczy lepiej się czuję, ale jednocześnie biegam też i ćwiczę jogę regularnie, więc może wszystkie te czynniki razem wzięte działają :)

Odnośnik do komentarza

Koło Fortuny Sprawiedliwość 10 Kielichów - ja uważam, że ogólnie stan zdrowia dobry, tylko nie możesz dopuszczać do pogorszenia się jego stanu np jak jest zimno, to ciepło się ubieraj itd

Odnośnik do komentarza

Koło Fortuny Sprawiedliwość 10 Kielichów

 

Moim zdaniem nastąpi pozytywna zmiana. W Sprawiedliwości widziałabym powrót do równowagi hormonalnej a w 10 kielichów harmonię ciała i duszy. Zdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Koło Fortuny Sprawiedliwość 10 Kielichów

 

w pierwszej karcie widać zależność od czynników zewnętrznych, ale tutaj kręci się do Sprawiedliwości, a ta z kolei mówi "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz", więc nie dawaj za wygraną i powalcz o lepsze zdrowie w miarę swoich możliwości :) W drugiej karcie wysiłek się opłaca, jak sama nazwa wskazuje, werdykt będzię sprawiedliwy :D

 

10 kielichów - widać, że przyłożysz się do tego solidnie, ale możesz mieć huśtawkę nastrojów (+ Koło Fortuny); ogólnie to karta szęścia, więc samopoczucie przy tym też powinno się poprawić, krążenie krwii i inne sprawy zwiazane z płynami w organiźmie

 

Koło + 10 kielichów - po wielu zawirowaniach odetchniesz pełną piersią, nabieżesz sił, a właściwie Twoje pozytywne myślenie będzie Cię motywować do dalszych działań :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...