Jump to content

sprawa w sadzie

Meganos
 Share

Recommended Posts

Zakladam jutro sprawe w sadzie o powrot dziecka do mnie ktore obecnie przebywa u ojca

Sprawa bedzie rozpatrywana przez dwa sady, w kraju w ktorym mieszkam powinnam dostac wyrok o powrocie, sprawdzilam tez w kartach

wyszlo cesarz, 7 monet, 6 bulaw.

Natomiast nie wiem jaka bedzie decyzja sadu w polsce, I takie tez zadalam pytanie jak sie zrealizuje moje oczekiwanie zeby sad w pl zgodzil sie na powrot dziecka do mnie

2 kielichow, as monet, 8 bulaw, umiarkowanie

Wydaje mi sie ze karty sa dobre i sad w polsce nie bedzie robil problemow, mozliwe ze szybko to tez zostanie zalatwione

Prosze jesli ktos chcialby zerknac na karty bede wdzieczna

Guest Euterpe

2 kielichow, as monet, 8 bulaw, umiarkowanie

tutaj wyszły Ci całkiem niezłe karty

2 kielichów - dogadanie się

as monet - prezent od strony, z którą zawierałaś umowę

as monet + 8 buław - inwestycja w podróż albo przyśpieszenie sprawy

2+1=3 -> III Cesarzowa + 8 buław + XIV Umiarkowanie - pierwsza karta oznacza matkę, tutaj widać, że będziesz dążyć do uzyskania równowagi w tej sprawie

2+1+8=11 -> XI Siła + XIV Umiarkowanie - pierwsza karta uspokaja, Twoje plany mogą się zrealizować :)

8 buław - karta mogła pokazać Twoją energię, która każe walczyć albo przyśpieszenie procederu

XIV Umiarkowanie na końcu wróżyć źle nie powinno, to też karta spokoju, równowagi, nie mówi o zawirowaniach życiowych, więc po pewnym czasie mogą one ustąpić

jestem na tak :)

Powracam

Tym razem chciałbym zaprezentować mój autorski rozkład nad którym długo pracowałem mając dużo czasu na zglebienie nowych światów dosłownie i w przenośni

Widzę w kartach Sprawiedliwość, przywiązanie do spraw ważnych i logiczny wybór, myślę że takim się pokierujesz w przyszłości. Niestety widzę też śmierć co niestety nie jest dobrym znakiem, uważam że Twoja sprawa może w najlepszym razie gdzieś utknac w sądzie.

Edited by Zbigniew Gniewnywonsz

Uda się. może cala sprawa się troche przedluzac, bo ojciec dziecka będzie uparcie obstawial przy swoim zdaniu/ warunkach, ale się uda.

Edited by Dako