Skocz do zawartości

sprawa w sadzie


Meganos

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam jutro sprawe w sadzie o powrot dziecka do mnie ktore obecnie przebywa u ojca

Sprawa bedzie rozpatrywana przez dwa sady, w kraju w ktorym mieszkam powinnam dostac wyrok o powrocie, sprawdzilam tez w kartach

wyszlo cesarz, 7 monet, 6 bulaw.

Natomiast nie wiem jaka bedzie decyzja sadu w polsce, I takie tez zadalam pytanie jak sie zrealizuje moje oczekiwanie zeby sad w pl zgodzil sie na powrot dziecka do mnie

 

2 kielichow, as monet, 8 bulaw, umiarkowanie

 

Wydaje mi sie ze karty sa dobre i sad w polsce nie bedzie robil problemow, mozliwe ze szybko to tez zostanie zalatwione

 

Prosze jesli ktos chcialby zerknac na karty bede wdzieczna

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

2 kielichow, as monet, 8 bulaw, umiarkowanie

tutaj wyszły Ci całkiem niezłe karty

 

2 kielichów - dogadanie się

 

as monet - prezent od strony, z którą zawierałaś umowę

 

as monet + 8 buław - inwestycja w podróż albo przyśpieszenie sprawy

 

2+1=3 -> III Cesarzowa + 8 buław + XIV Umiarkowanie - pierwsza karta oznacza matkę, tutaj widać, że będziesz dążyć do uzyskania równowagi w tej sprawie

 

2+1+8=11 -> XI Siła + XIV Umiarkowanie - pierwsza karta uspokaja, Twoje plany mogą się zrealizować :)

 

8 buław - karta mogła pokazać Twoją energię, która każe walczyć albo przyśpieszenie procederu

 

XIV Umiarkowanie na końcu wróżyć źle nie powinno, to też karta spokoju, równowagi, nie mówi o zawirowaniach życiowych, więc po pewnym czasie mogą one ustąpić

 

 

jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza

Powracam

 

Tym razem chciałbym zaprezentować mój autorski rozkład nad którym długo pracowałem mając dużo czasu na zglebienie nowych światów dosłownie i w przenośni

Widzę w kartach Sprawiedliwość, przywiązanie do spraw ważnych i logiczny wybór, myślę że takim się pokierujesz w przyszłości. Niestety widzę też śmierć co niestety nie jest dobrym znakiem, uważam że Twoja sprawa może w najlepszym razie gdzieś utknac w sądzie.

Edytowane przez Zbigniew Gniewnywonsz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...