Jump to content
Mona Moon

Różne ruchy dwóch wahadełek

Recommended Posts

Mona Moon

Hej, zaczęłam niedawno interesować się radiestezją i kupiłam wahadełko. Ustalałam ruchy oznaczające odpowiedzi przez pytanie "jak pokazujesz odpowiedź na tak, nie..." itd. Ale teraz kupiłam drugie, podstawowe (tamto jest kryształowe, więc chcę też zobaczyć jak się pracuje z klasycznym i tamto zachować na później) i zastanawiam się, czy mogę sama ustalić ruchy, które są inne od ruchów pokazanych przez tamto wahadło? Dajmy na to, że chcę, by na "tak" pokazywało ruch obrotowy zgodny z ruchem zegara, a kryształowe na "tak" pokazywało ruch pionowy? Będę wdzięczna za wszelkie rady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2

Generalnie zacznę od tego, że specjalistą w radiestezji nie jestem.

 

Jednakże osobiście nie widzę przeszkód byś ustaliła inne ruchy wahadełka na "tak" lub "nie" lub na inne odp. Bądź co bądź wahadełko pracuje nie tylko na podstawie energii, lecz rónież na podstawie naszej podświadomości.

 

Myślę, że jeśli faktycznie chcesz w ten sposób pracować to powinnaś tak zrobić. Wg. jeśli postąpisz wbrew siebie to odczyty możesz mieć nie sprawdzalne ponieważ podświadomie tak naprawdę chciałaś ustalić inne znaczenie ruchu wahadła. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mona Moon

Całkiem sensowne, dzięki :) Zastanawiam się tylko, czy właśnie nie będzie zaburzonych odczytów, gdy na jednym wahadełku te same ruchy będą mówił o czymś innym niż w przypadku tego drugiego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...