Jump to content

Wesele , brak Pana Młogeo , rosół...


Destiny80
 Share

Recommended Posts

Kochani bardzo proszę o interpretację

 

Dzisiejszej nocy byłam na weselu u mojej przyjaciółki z reala.Jakby część młodych i starszych osób była oddzielona ścianą. Początkowo siedziałam przy starszych mężczyznach , podeszłam do stołu (szwedzki stół) i chciałam coś nałożyć na talerz ale.. Na białym obrusie masa białych talerzy ,ale tylko do dania głównego, a w wazie był tylko rosół z makaronem ,bez warzyw. Nalałam go wraz z makaronem do kieliszka, ale takiego wysokiego jak do deserów .Obserwował to jeden ze starszych mężczyzn i mnie zganił wzrokiem za ten rosół . Nagle zjawiła się moja przyjaciółka w białych spodniach i białej marynarce. Zatroszczyła się i zabrała mnie do drugiej części sali.

 

Tam jej zachowanie było dziwne ,jakby była pogubiona .Była sama bez męża ,ale nie dziwiło mnie to.Nie wiedziała gdzie mnie posadzić ,a tam było pełno wolnych miejsc, a ludzi garstka. Posadziła mnie jednym miejscu ,na przeciwko siedzieli ludzie tacy jakby mnie nie zauważyli .Już miałam się przedstawić pomimo to, ale z lewej strony kolejna grupa zawołała mnie do siebie .Byli żywiołowi i przyjacielscy .Przeniosłam się. Nagle przyjaciółka wróciła do mnie i była niezadowolona z mojej zmiany miejsca. Popijałam rosół, był pyszny .Ta grupa osób dziwiła się że jest tak drętwo, Ja powiedziałam że to normalne bez alkoholu .

 

Wróciłam do stołu z jedzeniem i jeden mężczyzna mieszał w wazie ten rosół i innemu pokazywał co jest na dnie .Najpierw jakby odblokował i następnie wyłowił masę pieruszki i dołożył mi do kieliszka :)

 

Nie wiem czy chodzi o moje życie ,czy o jej.Ona stoi przed zmianą w swoim życiu. Ma nowego partnera i może spełnić jedno ze swoich marzeń.Proszę o pomoc.

Edited by Destiny80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...