Skocz do zawartości

Co dobrego?


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie jeśli pytanie jest zbyt ogólne. Lekkie karty na luzie. Co dobrego spotka mnie do końca miesiąca w sferze osobistej?

 

6 monet, 9 monet, królowa mieczy, giermek buław.

 

Skojarzyła mi się wygrana w jakimś konkursie, propozycja współpracy lub zakup czegos w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza

a mi się skojarzyły z pochwała w pracy za jakiś projekt/dobre i szybkie załatwienie sprawy- słowem coś co połechta Twoje ego :)- tylko nie wiem, czy ew. pochwały przełożonych-docenienie słowne traktujesz jako sfere osobista.

Z drugiej strony może to być także nieoeczekiwana wiadomość o jakiejś drobnej wygranie w konkursie/wygranie w zdrapce,etc

 

dobrego !

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja bym powiedziała, że wybierzesz się na jakieś zakupy i będzie fajnie potem wyglądać, podobać się sobie, stąd 9 Denarów. W ogóle pierwszą myśl, że może randka jakaś, a na pewno spotkanie, bo Giermol Buław :).

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

6 monet, 9 monet, królowa mieczy, giermek buław

 

- kupno czegoś, co sprawi dużą przyjemność i będzie to przemyślane

- inwestycja, może chodzi o kurs albo podróż

- może będzie jakiś adorator, ale chyba nie będziesz nim zainteresowana

Odnośnik do komentarza

Co dobrego spotka mnie do końca miesiąca w sferze osobistej?

 

6 monet, 9 monet, królowa mieczy, giermek buław

możliwe jakieś dodatkowe środki finansowe bądź potencjał by się one zwiększyły

może też być zakończenie jakieś sprawy, która się ciągnęła a dopiero teraz coś zacznie przybierać materialną formę :mysli:

Odnośnik do komentarza

Weryfikavja. I jak tu nie wierzyc w karty. Wygralam dwa konkursy na testerke produktow kosmetycznych dwoch roznych firm i koniec czerwca maj udalo mi sie spieniezyc pewne dobra finansowe. Nagly zastrzyk gotowki. Dziekuje bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...