Skocz do zawartości

Zaproszenie na rozmowę


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy dyrektor kopie pode mną dołki... jest Arabem, a ja pierwszą kobietą-Polką w Jego dziale, która otrzymała awans... swoim fałszywym zachowaniem wyraźnie pokazuje, że mnie tam nie chce... nie będę z nim rozmwiać, bo jego mentalności i kultury nie zmienię... chcę być szanowana, dlatego rozesłała kilka CV.

 

Jak spełni się moje oczekiwanie, że do końca lipca zostanę zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną? (Jakąkolwiek i gdziekolwiek, jest mało ofert, które mnie interesują lub ofert, gdzie miałabym szansę)

2 denarów, 8 buław, sąd ostateczny

Myślę, że będą jakieś zaproszenia, może dwa? Na karcie 8 buław w mojej talii kobieta uparcie biegnie po drewnianych schodach w górę, a w dole ludzie trzymają pochodnie, jakby chcieli te schody spalić, ale ona jest silna i biegnie dalej... i jeszcze sąd na końcu, więc możliwe, że te rozmowy będą znaczące...

 

Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza

Na razie lawirujesz pomiędzy obecną pracą, a szukaniem nowej, starasz się zachować równowagę, balans. 8 buław jest bardzo dobrą kartą na pracę, to aktywne działanie, ale właśnie też komunikacja. Sąd dla mnie to wszelkiego rodzaju zmiany. Raz już pokazał mi nową pracę.

Myślę, że po krótkiej stagnacji nagle otrzymasz jakąś wiadomość i wszystko ułoży się po twojej myśli.

Głowa do góry, poradzisz sobie ;)

Odnośnik do komentarza

Zostaniesz zaproszona na jakąś rozmowę. 2 Monet mówi o opcjach, 8 buław bym widziała, że starasz się z nich skorzystać a w sądzie widzę nowy początek, zmiany, które nadejdą tylko dlatego, że się o nie postarasz (znowu 8 buław)

Odnośnik do komentarza
Właśnie dziś otrzymałam zaproszenie do jednej firmy. Jutro rozmowa😀

 

Faktycznie szybko...

 

Tutaj nic z tego nie będzie. Jestem na nie...

 

Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś mnie zaproszą... szczególnie liczę na zaproszenie z firmy x. Zadałam wiec pytanie: jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że firma X zaprosi mnie na rozmowę: 2 pucharów, 6 buław, as mieczy+8 denarów

Powiedziałabym, że zaproszą... nawet szansa na pracę jest, pytanie, czy to nie życzeniówka jest...

Odnośnik do komentarza

jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że firma X zaprosi mnie na rozmowę: 2 pucharów, 6 buław, as mieczy+8 denarów

hmm.. tu widać Twoje nastawienie - emocje, że byś chciała.. jest szansa, że coś się ruszy, jest potencjał - as mieczy.. aczkolwiek i tu może czegoś "brakować", albo z ich albo z Twojej strony... ukazuje się potrzeba dopracowania czegoś.. może po prostu dogadania warunków

 

W każdym razie powodzenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...