Skocz do zawartości

Mój powrót do Norwegii


aloa

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam rozkład czy wrócę w sierpniu do Norwegii. Bardzo nie chce tam wracac, ale sytuacja rodzinna i finansowa trochę mnie determinuje. Ze swojej strony robię i kombinuje aby nie wrócić tylko zostać w Polsce...

 

Koło fortuny 8 mieczy 10 mieczy

 

Wygląda na to, że szykują się dla mnie jakieś zmiany. Jakby los miał o tym zadecydować. Pokonam jakieś trudności i zamknę definitywnie mój powrót. Chyba zostanę w kraju.

Jak Wy widzicie te karty?

Odnośnik do komentarza

Jakieś losowe zdarzenie zadecyduje o tym, że nie wyjedziesz do Norwegii i właściwie nie będzie w ogóle takiej możliwości. Nawet nie musisz kombinować bo to stanie się niezależnie od Ciebie i Twoich starań.

Odnośnik do komentarza

Koło Fortuny często sprawia nam niespodziankę. Ja bym powiedziała, że wyjedziesz i już, zmienisz zdanie, jakieś ograniczenia są tylko w twojej głowie, definitywnie zakończy się takie twoje myślenie. Dla mnie wyjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Dołóż jeszcze jedna kartę po 10 mieczy.

 

Natomiast po tych kartach uważam że będziesz zmuszona tam wrócić.

Zobaczymy jak rozwinie się to w dołożonej karcie.

 

Dołożyłam kartę po 10 mieczach, wyszła karta 2 kielichy. Nie wiem jak to zinterpretowac, może wybiorę inną opcję związek nowy? To mnie zdeterminują aby pozostac w Polsce

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

 

Dołożyłam kartę po 10 mieczach, wyszła karta 2 kielichy. Nie wiem jak to zinterpretowac, może wybiorę inną opcję związek nowy? To mnie zdeterminują aby pozostac w Polsce

2 kielichów to dobra karta, nie musisz się niepokoić.

Dotyczy głównie spraw związku, relacji - jeśli nic takiego nie trzyma Cię w Norwegii to zostaniesz w Polsce.

Odnośnik do komentarza
2 kielichów to dobra karta, nie musisz się niepokoić.

Dotyczy głównie spraw związku, relacji - jeśli nic takiego nie trzyma Cię w Norwegii to zostaniesz w Polsce

 

Właśnie nie chce wracać do Norwegii ze względu na mojego męża, który tam mieszka. Chce rozstać się z nim i zacząć życie w Polsce. Gdyż w Norwegii przechodziłam z nim piekło , jego zdrady , agresja itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...