Skocz do zawartości

Moje obawy czy ostrzezenie ?


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spotykam się od długiego czasu z mężczyzną ktory pracuje z moja siostra. Od początku moja siostra uważa, że nie jest to najlepszy pomysł i dostarczała mi roznych sensacji na jego temat. Dłuższy czas nie odzywałysmy sie do siebie i relacja w zwiazku z tym zyskala na jakosci. Ostatnio kontakt został z siostra wznowiony i miedzy wierszami przekazała mi ze moj "znjomy" wysyłał dziwne smsy do jej kolezanki.

Dzisiaj śniłam, że byłam na przyjeciu w pracy u znjaomego i siostry. Jego nie widziałam, ale wiem, że był obecny. Duzo się działo. Pod koniec snu trzy oburzone kobiety podeszły do mnie skarżąc się na jego zachowanie, że je podrywał w bardzo nieładny sposób. Jedna z kobiet była kolezanka siostry z liceum, która kochała sie w moim pierwszym chłopaku i kiedys wypusiła o mnie nie fajna plotke po jakiejs imprezie. I teraz pytanie czy sen jest wywołany plotkami i tym co przekazuje zazdrosna siostra. Czy jest ostrzezeniem przed tym mezczyzna, który ma tam troche za uszami o czym doskonale wiem ?

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tego typu sny sa pewnego rodzaju ostrzezeniem czy skierowaniem mojej uwagi na cos. W tym wypadku zwracalabym uwagę na jego zachowanie przy innych paniach , albo kogoś ukratkiem podesłała do weryfikacji podrywacza takie "nie zaszkodzi sprawdzić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Ja tu widzę plotki. Z resztą zależy jakie to były sms-y i jak je zinterpretowały koleżanka i siostra. Mogły wyolbrzymić sprawę. Co do swojej siostry to wiesz najlepiej jak reaguje, sen pokazał, że chodzi o plotkę.

 

Możesz też zapytać kart o pana, lub o tę sytuację z koleżanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest to reakcja organizmu na ciągłe myślenie o tym facecie i przeżywanym przez niego stresem. Opinia siostry jest też dla Ciebie ważna. Ze względu na zagmatwaną specyfikę tego snu warto nabrać dystansu do tego pana i spojrzeć na niego chłodnym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...