Skocz do zawartości

Rozkład droga


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem sie do szkoły muzycznej i chciałem sprawdzić, czy to było słuszna decyzja.

 

1.Co masz za sobą? 7 monet

2.Gdzie jesteś? Gwiazda

3.Jaki jest twój następny krok? 5 monet

4.Co ci to da? Słońce

5.Wynik: As buław, 8 monet

 

 

1.Mój "talent" długo był w uśpieniu i oczekiwał na właściwy moment. Za mną okres bezczynności i oczekiwania.

2.Właśnie spełnia sie moje marzenie. Zawsze chciałem uczyć sie śpiewać operowo i teraz będe to robił.

3.Będę musiał coś porzucić, coś strace? Moze to nauka podstaw śpiewu od początku. Może to trwanie w decyzji mimo nie sprzyjających okoliczności.

4.Rozwinę swoje umiejętności wokalne, poczuje sie spełniony, Da mi to satysfakcje i sukces.

5.Dostane szanse na rozpoczęcie czegoś nowego. Wydaje mi sie, ze to szansa na prace w zawodzie.

 

Zastanawia mnie pozycja 3 przy Słońcu. Czy ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Masz duże szanse na rozwój wokalny, Pozycja 3 czyli 5 monet przy Słońcu mówi iż na jaw wyjdą Twoje błędy, braki wokalne etc., okaże się,ze Twój warsztat jest słabszy niż myślałeś, wynik mówi iż czeka Cię długa i mozolna praca nad osiągnięciem sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Myśle, że to nie są nawyki, bo za krótko śpiewam, aby takowe nabyć. To raczej braki. Dziękuje bardzo XD

 

Nawyk możesz mieć przecież nawet w sposobie oddychania, czy akcentowania tak więc moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobne. Braki też :)

 

Też uważam, że czeka Cię wielka satysfakcja, może nawet taka bardziej hmm... medialna, Słońce to jest w centrum zainteresowania, chętnie pokazuje się, popisuje...:)

Ale okupione ciężką pracą, trzeba będzie solidnie wziąć cztery litery w troki w tym asie buław i działać przede wszystkim systematycznie, właściwie codziennie się szlifować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...