Skocz do zawartości

pomoc w zdaniu


Przegrany

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem i prosbe. czy nie mogli byscie mnie w jakis duchowy badz inny sposob wspomoc? chodzi mi o to zebyscie zapalili swieczke czy pomosyleli o mnie:]

 

z gory bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
ogolem chodzi o to, ze jak mozecie zebyscie pozytywnie o tym pomysleli. w tym tygodniu sa wystawiane oceny.

 

O to i ja bym prosił o pozytywne myślenie nad moimi ocenami ;))

 

To dla Was obu przesyłam pozytywne myślenie :) Trzymam kciuki żeby oceny były dobre ... Będzie dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
mam nadzije ze bede sie uczyl na bierzaco a nie raz na tydzien...

 

I to wyjdzie Ci na dobre ... nie będziesz mieć zaległości itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Heh mam prośbę jutro około godz. 11 a 12 będę pisał spr. z chemi, można prosić o pozytywną energię ;))

 

Nie ma sprawy, będę trzymać kciuki :) Będzie dobrze :)

 

Z ciekawości zapytam z jakiego obszaru tzn. co będziesz mieć na spr.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z alkocholli i jakis reakcji ;))

 

Nawiązanie do wcześniej bo nie zauważyłem ;))

Dokładnie to mam taki problem że biologie i chemie jest mi się strasznie ciężko nauczyć, przyswoić, zapamiętać, a z matmy na lekcjach rozumiem niby fajnie ale w domu już nic nie pamiętam bardzo szybko odlatuje mi to z łowy

 

HEH DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Z alkocholli i jakis reakcji ;))

 

Nawiązanie do wcześniej bo nie zauważyłem ;))

Dokładnie to mam taki problem że biologie i chemie jest mi się strasznie ciężko nauczyć, przyswoić, zapamiętać, a z matmy na lekcjach rozumiem niby fajnie ale w domu już nic nie pamiętam bardzo szybko odlatuje mi to z łowy

 

 

Czyli wzorki i pewnie reakcja syntezy-analizy ... albo redoks (coś takiego mi się w głowie kojarzy). Jesteś na etapie alkany itp.?

 

Co prawda nie wszystko pamiętam, ale jak coś pytaj - może będę w stanie w czymś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

czy mozna poprosic o wsparcie duchowe, badz w jakis inny sposob mojego kolegi?

ma teraz poprawke a zmarnowal juz rok, bardzo go lupie i chcial bym isc mniej wiecej ramie w ramie(wiecie o co chodzi).

 

z gory dzieki ja tez trzymam za niego kciuki:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...