Jump to content

Remont balkonu

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

Mam do położenia kafelki na balkonie. Tylko tyle i az tyle. Znajomy zrobił mi wylewkę i po prostu wyjechał, a miał te kafle połozyć, kolejny fachowiec zwodził mnie dwa tygodnie, po czym dzisiaj oznajmił w smsie, ze ma inna robotę i wyjeżdża na półtora miesiaca. Telefonowałam do kolejnego fachowca z polecenia, ten ma mi polecić kolegę, czekam na telefon, bo ma dzisiaj dzwonić.

Zadałam pytania :

Jak się zrealizuje położenie kafelek na moim balkonie do końca czerwca?

Rycerz Mieczy 8 buław 3 buław Król Monet Królowa Buław - pojawi sie ktoś godny zaufania, 3 buław mówi pewnie o zagranicy, bo ten ostatni ma wyraźny wschodni akcent, stawiam,ze to Ukrainiec, widać szybkie działania, mozliwe, ze zacznie robotę jeszcze w znaku Bliźniąt..

Jakie będzie moje zadowolenie z balkonu?

6 mieczy 10 monet paź monet 3 monet - będę zadowolona, balkon będzie ładnie wykończony, a ja dokupię jakies drobiazgi, tzn, stolik, krzesełka, doniczki z kwiatami etc.

Rycerz Mieczy 8 buław 3 buław Król Monet Królowa Buław - pojawi się ktoś z kim się dogadasz, prawdopodobnie z tym właśnie facetem i możliwe, że faktycznie ukończy w czerwcu, choć chyba najpierw musi skończyć coś innego o czym Cię poinformuje dziś, widać, że ma grafik napięty.

6 mieczy 10 monet paź monet 3 monet - trochę poczekasz, ale będzie warto, pozostanie jak mówisz wykosztować się jego "wyposażenie" i zrobi się fajnie, przyjemnie do posiedzenia, (w sam raz na trzy osoby?)

• Maestro
Rycerz Mieczy 8 buław 3 buław Król Monet Królowa Buław - pojawi się ktoś z kim się dogadasz, prawdopodobnie z tym właśnie facetem i możliwe, że faktycznie ukończy w czerwcu, choć chyba najpierw musi skończyć coś innego o czym Cię poinformuje dziś, widać, że ma grafik napięty.

6 mieczy 10 monet paź monet 3 monet - trochę poczekasz, ale będzie warto, pozostanie jak mówisz wykosztować się jego "wyposażenie" i zrobi się fajnie, przyjemnie do posiedzenia, (w sam raz na trzy osoby?)

Mam juz namiar na konkretnego fachowca, w piątek ma podjechać, zobaczyc i możliwe, ze w przyszła środę mi zrobi. Dam znać:)

Co do wyposażenia, to chcę kupić stolik i mozliwe, ze 3 albo 4 krzesełka :)

• Ekspert

Rycerz Mieczy 8 buław 3 buław Król Monet Królowa Buław - położy zdecydowanie do końca czerwca :) widać, że solidny i energiczny :)

6 mieczy 10 monet paź monet 3 monet

Zdecydowanie będziesz zadowolona, choć pewnie trochę na to wydasz :D

Rycerz Mieczy 8 buław 3 buław Król Monet Królowa Buław

Ja myślę, że fachowiec, z którym będziesz rozmawiała podejdzie do sprawy bardzo solidnie i zrealizuje zlecenie bardzo szybko. Trochę będzie to kosztowało ale myślę, że będziesz zadowolona z efektu końcowego.

Na pewno będzie zmiana diametralna. Wszystko będzie wyglądać "na bogato". Możesz się też pokusić o dodatkowe prace jak np odmalowanie.

Jestem na tak, mieczowy szybko zadziała (8 buław).

Kafelkarz - fachura w króli monet, widać, zna się na rzeczy. Solidnie wywiąże się z działania. Królowa - Ty usatysfakcjonowana.

Bardzo dobre karty. 10 monet - równiutko ułożone kafeleczki, 3 monet - precyzyjnie, wręcz jubilerka. Będzie pani zadowolona.

PS Moje łazienki jeszcze nie drgnęły, ale wszystko idzie w dobrym kierunku ;--)

Pozdrawiam

• Maestro

Dzisiaj był fachowiec, umówiliśmy sie na czwartek. Facet bardzo konkretny, podał mi cenę, jest niższa od kwoty, o ktorej myślałam ;)

Reszta w sobotę, bo w sobotę ma mi fugować,zatem jak pójdzie, to szybko włączę kompa i Wam napiszę co i jak :lol:

Guest Euterpe

stawiam na to, że do końca czerwca będziesz mieć zrobiony balkon oraz będziesz z niego bardzo zadowolona

w Rycerzu mógł się pojawić ów mężczyzna albo kontakt lub Twoje zniecierpliwienie

8 buław z poprzednią kartą to już na bank wymiana informacji, może nawet uda się wam dojść do porozumienia

3 buław - oczekujesz na efekt, a więc coś się powinno dziać w temacie

Król monet - idealny fachowiec

Królowa buław - postawisz na stwoim, znajdziesz kogoś do tej roboty i nie dasz się nerwom :)

w 6 mieczach osoba dopływa do brzegu... -> 10 denarów! A więc powinnaś zadowolona z efektu :)

dalej masz Pazia i 3 monet - kilka opcji:

- polecisz komuś tego fachowca

- zadzwonisz po kogoś, aby pochwalić się nowym balkonem

- może jeszcze coś wyremontuje w mieszkaniu?

• Maestro
stawiam na to, że do końca czerwca będziesz mieć zrobiony balkon oraz będziesz z niego bardzo zadowolona

w Rycerzu mógł się pojawić ów mężczyzna albo kontakt lub Twoje zniecierpliwienie

8 buław z poprzednią kartą to już na bank wymiana informacji, może nawet uda się wam dojść do porozumienia

3 buław - oczekujesz na efekt, a więc coś się powinno dziać w temacie

Król monet - idealny fachowiec

Królowa buław - postawisz na stwoim, znajdziesz kogoś do tej roboty i nie dasz się nerwom :)

w 6 mieczach osoba dopływa do brzegu... -> 10 denarów! A więc powinnaś zadowolona z efektu :)

dalej masz Pazia i 3 monet - kilka opcji:

- polecisz komuś tego fachowca

- zadzwonisz po kogoś, aby pochwalić się nowym balkonem

- może jeszcze coś wyremontuje w mieszkaniu?

Jutro między 9.00 a 10.00 będzie fachowiec ;)

Reszta w sobotę, bo wtedy powinien skończyć :)

• Maestro

WERYFIKACJA

Kafle położone ostatecznie w sobotę, jestem zadowolona, ale wg mnie trzeba będzie coś poprawić - 3 monet