Skocz do zawartości

Czy się przeprowadzę?


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Ta myśl kiełkowała we mnie już od roku, aż w końcu postanowiłam: czekam do końca umowy (30 września) i wyprowadzam się do większego miasta. Wcześniej zacznę przeglądać oferty pracy i pokoi; na początku zatrzymam się u przyjaciółki, będę też miała fundusze na start (kaucja, opłaty za pierwszy miesiąc itp.). Odległość będzie znaczna, bo ok. 500 km.

Nic mnie tu nie trzyma: singiel, nie mam się tu z kim spotykać, znajomi w innych miastach.

Jestem zdecydowana.

 

Zapytałam kart czy się przeprowadzę do końca października:

8 buław, 7 mieczy, VI Kochankowie, dołożyłam 6 denarów

 

8 buław mówi o chęciach, zaangażowaniu, aktywności związanej z przeprowadzką, razem z 7 mieczy pokazują zbieranie informacji. 7 mieczy to też zatajenie przed pracodawcą i koleżankami z pracy moich planów. Kochankowie do tej pory pokazywali mi wybór, może więc chodzi o konkretny termin przeprowadzki. Wszystko będzie zależało od tego.

6 denarów czytam jako ostateczne potwierdzenie: tak, wyprowadzę się, będę mogła liczyć na pomoc przyjaciółek.

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jest już decyzja o zmianie w życiu. Trzeba tylko dopracować sprawy materialne - finanse i to gdzie będziesz mieszkać i jak z pracą. Kiedy to sobie poukładasz to masz możliwości przeprowadzenia się nawet we wcześniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Duża szansa, że uda się przeprowadzić w wyznaczonym przez Ciebie terminie. 8 Buław mówi, że sprawy ruszą ostro do przodu, a 6 Denarów to pomoc. Kochankowie jeszcze mi się skojarzyły, że może wynajmiesz mieszkanie jeszcze z dwiema osobami, jeśli taka opcja chodzi w grę.

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Zapytałam kart czy się przeprowadzę do końca października:

8 buław, 7 mieczy, VI Kochankowie, dołożyłam 6 denarów

8 buław- podjełaś już decyzję i się jej trzymasz,

7 mieczy- wyjazd, opuszczenie starego na rzecz nowego, a także kalkulacja "czy dasz radę".

kochankowie- wyjazd, zmiana miejsca

6 denarów- ktoś pomoc zaoferuję, z której skorzystasz.

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

nie widzę tutaj podróży, ale na pewno będziesz czegoś szukać - mówią o tym dwie pierwsze karty

w Kochankach masz podejmowanie decyzji - może rynek nie będzie zbyt interesujący na dany okres czasu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...