Skocz do zawartości

wąż na moim ciele


ksena999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu mam dziwne sny, śni mi się wąż, który to śpi na mnie i atakuje każdego z domowników, nie pozwala nikomu do mnie podejść. W śnie pamiętam że bardzo tego węża się boję. Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, te sny się powtarzają? Jeśli tak to wygląda mi to na jakiś podczep/złorzeczenie, ewentualnie byt lub coś w rodzaju wampira energetycznego, który sobie Ciebie upatrzył. Tak czy inaczej chodzi o coś pasożytującego na Tobie i odcinającego Cię od pozytywnych wpływów otoczenia. A te sny zaczęły się po jakimś konkretnym wydarzeniu? Albo może obejrzałaś jakiś film lub miałaś sytuację, że intensywnie myślałaś o wężach, boisz się ich na jawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie nie boję się węży, po prostu może od pół roku mam takie sny, nie oglądam horrorów, ale w śnie czuję ciężar tego węża i za każdym razem wąż atakuje zbliżającą się do mnie córkę, za każdym razem chce ją ukąsić, ale pamiętam, że zawsze tego węża proszę by tego nie robił, wtedy ustępuje ale jest bardzo zły i za każdym razem w śnie inaczej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może przy sobie jakąś osobę, która może nie być zbyt pozytywnie nastawiona do córki? Jakiś mężczyzna? W ogóle polecam w takim razie nawet na próbę jakąś kąpiel oczyszczającą, rytuał ze świecą, okadzenie siebie i mieszkania białą szałwią z intencją oczyszczenia (no, sporo takich sposobów można znaleźć na stronach www albo w książkach :) i zobaczenie, czy to coś zmieni w jakąkolwiek stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w takim razie może to jakiś strach, że stracisz bliskich, osamotnienie? Fajnie by było, gdyby ktoś spojrzał na sytuację, czy coś się przyczepiło, ja nigdy tego nie robiłam, ale jest wątek u nas na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. W moim przypadku nie wazne w jakiej formie sni mi sie wąż, oznacza to dla mnie fałszywych przyjaciół. Tylko, ze w moich snach to waz atakuje mnie a nie innych. A może masz żal do córki, że nie jest przy Tobie i to taka forma wylewania z siebie nieswiadomej złości, ze nie chcesz by corce cos sie stalo ale jednak masz pewnego rodzaju do niej zal ale nie możesz powiedzieć jej tego bo mogłoby ja to urazić ? Może z chęcią byś jej dogadala ale matczyna troska Cie powstrzymuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...