Jump to content

wąż na moim ciele


ksena999
 Share

Recommended Posts

Witam od pewnego czasu mam dziwne sny, śni mi się wąż, który to śpi na mnie i atakuje każdego z domowników, nie pozwala nikomu do mnie podejść. W śnie pamiętam że bardzo tego węża się boję. Proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, te sny się powtarzają? Jeśli tak to wygląda mi to na jakiś podczep/złorzeczenie, ewentualnie byt lub coś w rodzaju wampira energetycznego, który sobie Ciebie upatrzył. Tak czy inaczej chodzi o coś pasożytującego na Tobie i odcinającego Cię od pozytywnych wpływów otoczenia. A te sny zaczęły się po jakimś konkretnym wydarzeniu? Albo może obejrzałaś jakiś film lub miałaś sytuację, że intensywnie myślałaś o wężach, boisz się ich na jawie?

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie nie boję się węży, po prostu może od pół roku mam takie sny, nie oglądam horrorów, ale w śnie czuję ciężar tego węża i za każdym razem wąż atakuje zbliżającą się do mnie córkę, za każdym razem chce ją ukąsić, ale pamiętam, że zawsze tego węża proszę by tego nie robił, wtedy ustępuje ale jest bardzo zły i za każdym razem w śnie inaczej wygląda.

Link to comment
Share on other sites

A masz może przy sobie jakąś osobę, która może nie być zbyt pozytywnie nastawiona do córki? Jakiś mężczyzna? W ogóle polecam w takim razie nawet na próbę jakąś kąpiel oczyszczającą, rytuał ze świecą, okadzenie siebie i mieszkania białą szałwią z intencją oczyszczenia (no, sporo takich sposobów można znaleźć na stronach www albo w książkach :) i zobaczenie, czy to coś zmieni w jakąkolwiek stronę.

Link to comment
Share on other sites

W moim przypadku będzie to ciężkie, gdyż córka mieszka w Holandii i rzadko jest w domu, mąż dużo w pracy a ja po wypadku od 2 lat na wózku.

Link to comment
Share on other sites

Hm, w takim razie może to jakiś strach, że stracisz bliskich, osamotnienie? Fajnie by było, gdyby ktoś spojrzał na sytuację, czy coś się przyczepiło, ja nigdy tego nie robiłam, ale jest wątek u nas na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Hej. W moim przypadku nie wazne w jakiej formie sni mi sie wąż, oznacza to dla mnie fałszywych przyjaciół. Tylko, ze w moich snach to waz atakuje mnie a nie innych. A może masz żal do córki, że nie jest przy Tobie i to taka forma wylewania z siebie nieswiadomej złości, ze nie chcesz by corce cos sie stalo ale jednak masz pewnego rodzaju do niej zal ale nie możesz powiedzieć jej tego bo mogłoby ja to urazić ? Może z chęcią byś jej dogadala ale matczyna troska Cie powstrzymuje ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...