Skocz do zawartości

Spotkanie


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Umówiłam się jutro na spotkanie z facetem, ktory od dwóch miesięcy pisze do mnie i nalega, ja zawsze odmawiam, bo mi się nie chce :lol:

Facet ponoć jest sam od 2 lat.

 

Jak minie mi spotkanie?

 

Umiarkowanie Paź Monet Wisielec Mag

 

spokojnie, na luzie, postawi mi piwo czy drinka, pogadamy, wrócę późno..

 

Jakie zrobię na nim wrazenie?

 

Świat 6 monet Pustelnik Cesarzowa

 

otwarta, wygadana, wesoła, atrakcyjna kobieta, starsza od niego (jej, stara baba chyba wyszła, ten Pustelnik z Cesarzową :lol:)

 

Jakie on zrobi na mnie wrażenie?

 

10 kielichów 3 kielichów Rycerz Kielichów

 

wesoły, szarmancki, miły, serdeczny, zauroczony

 

Jak się potoczy z nim znajomosć?

 

As kielichów Wieża Cesarz 4 buław Umiarkowanie

 

Nie mam pojecia, szansa zostanie zaprzepaszczona z powodu innego faceta??

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Jak minie mi spotkanie?

 

Umiarkowanie Paź Monet Wisielec Mag

Wydaje mi się, że do spotkania jednak nie dojdzie póki co.

 

Jemu bardzo zależy,mi średnio. Dam znać,ale raczej pójdę.

Odnośnik do komentarza

jakie zrobię na nim wrazenie?

 

Świat 6 monet Pustelnik Cesarzowa

 

oczytana, majaca swoje zdanie na każdy temat i na każdy temat podejmujaca rozmowę, ale nie na zasadzie " nie wiem- ale się wypowiem". Chojna, miejscami lekko rozrzutna, wizualnie- atrakcyjna, jednak zdystansowana.

 

Jakie on zrobi na mnie wrażenie?

 

10 kielichów 3 kielichów Rycerz Kielichów

 

oho samie kielichy, uznasz że, jest wylewny, emocjonalny, wrażliwy- łatwo ulega chwili, słowem spędzi Ci się z nim przyjemnie czas.

 

Jak się potoczy z nim znajomosć?

 

As kielichów Wieża Cesarz 4 buław Umiarkowanie

szybko się skończy, Pan wychodzi z tych- co się szybko napalaja, tworza rózne historie w głowie i też szybko odpuszczaja.Patrzac na karty wprost, maluje mi się sytuacja w której Pan szybko zechce zacisnać więzi, pogłebić relację-Ty na jego nadmierny pośpiech się nie zgodzisz i ochłodzisz relacje.Pan uzna to za afront i zechce zgrywać pewnego siebie i niedostępnego # cesarz;4 buław#, Tobie zaś to będzie obojętne, więc okazjonalnie pogadacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...