Jump to content

Kiedy

Lianna
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

Wiem, macie dość mojej depry, ja też :P

Kiedy uda się uporać z tym stanem?

Gwiazda Moc Giermek Buław

Karty od Panny Marty, dzięki jesio raz :*

Moc to Lew, ale też aktywność wszelka :). Gwiazda opóźnia w czasie, ale też mi już nie raz pokazała wyzdrowienie :). Giermek Buław to aktywność i też może pokazywać znak Lwa.

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

• Maestro

Do znaku Lwa powinno Ci przejść, widać, ze się umocnisz. Możliwe, że karta Mocy mówi o wsparciu bioenergoterapeutki.

Mysle, ze wyjdziesz z depresji gdy dokonasz pewnych zmian, podejmiesz okreslone dzialania... (a jak juz sie upierac na konkretny termin, to Latem powinno byc conajmniej polepszenie).

Gwiazda, czyli gdy nawiazesz kontakt z Twoimi uczuciami, nie tlumila ich ( depresja to rzekomo stlumiona zlosc)

poza tym Gwiazda to sztuka, wiec moze art terapia, czyli malowanie itp. artystyczne czynnosci pomoga ci w nawiazaniu kontaktu z Twoimi uczuciami i dusza .

Moc i lew to slonce, wiec jak juz gdzies pisalam, powinnas jak najwiecej przebywac na sloncu, opalac sie, ruszac sie, np. sport, (Gwiazda jako woda, wiec chodzic na basen odkryty) przebywac codziennie na swiezym powietrzu ( paz bulaw to np. bieganie)

bo Slonce wplywa na wytwarzanie witaminy D3 w organizmie, ktorej niedobor objawia sie m.in. depresja, wiec mozesz isc do lekarza pierwszego kontaktu i zbadac sobie poziom witaminy D3 we krwi.

Pozdrawiam :)

ps. z tych kart uwazam ogolnie ze masz te wewnetrzna moc i z depresji wyjdziesz :) i ta kobieta z lwem skojarzyla mi sie tez z pewna ksiazka (i mimo ze to lew a nie wilk) cos mnie tknelo, by ci napisac, abys przeczytala ksiazke ''Biegnaca z Wilkami'' bo to tez Ci pomoze poczuc twoja kobieca psychiczna moc, ktora cie uleczy :)

Edited by Lakshmi
  • Like 1

• Ekspert

Dzięki, Lakshmi. Kontakt z przyroda jest bardzo pomocny, codziennie jestem w lesie, biegam tam :). Lubię też wszelkie prace w ogrodzie :). Chodzę boso, gdzie tylko się da. Ćwiczę jogę. Próbuję medytacji, ale ciężko póki co z koncentracją, ale nie poddaję się :).

Miałam tę książkę niedawno na pulpicie, o której piszesz, tytuł mnie zaintrygował. Chyba wrócę do niej, napisana dość specyficznym językiem, ale sporo osób mi ją polecało :)