Skocz do zawartości

Impreza - obecnosc - weryfikacja w sobote


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Idę w piątek na imprezę do kumpeli. Chcialabym zeby moj TŻ, też ze mna poszedl, ale w sobote pracuje. Wyszla dzis sytuacja , ze po pracy musi jechac w polske ( sprawy w firmie, nie bede sie rozpiswac :P) i namawiam go, żeby w ramach tego wyjazdu w sobote zrobil sobie wolne.

 

Jak zreazlizuje się moje oczekiwanie na to , że B pójdzie ze mna na imprezkę do kumpeli? 9 denarów, 4 denary, Królowa mieczy, Śmierć - 9 denarów to zadowolenie ALE i ta 9 jest samotna. 4 denary, akurat odczytuje jako posiadanie a krolowa mieczy - tak jak sobie zaplanowalam. SMierc odczytuje tu jako jego nadejscie ( karta smierc kojarzy mi sie z nadejsciem, przybyciem )

 

Spód: Świat + 2 denary - Świat jako jego wyjazd i 2 denary niepewność sytuacji czy się uda czy nie

Odnośnik do komentarza
Idę w piątek na imprezę do kumpeli. Chcialabym zeby moj TŻ, też ze mna poszedl, ale w sobote pracuje. Wyszla dzis sytuacja , ze po pracy musi jechac w polske ( sprawy w firmie, nie bede sie rozpiswac :P) i namawiam go, żeby w ramach tego wyjazdu w sobote zrobil sobie wolne.

 

Jak zreazlizuje się moje oczekiwanie na to , że B pójdzie ze mna na imprezkę do kumpeli? 9 denarów, 4 denary, Królowa mieczy, Śmierć - 9 denarów to zadowolenie ALE i ta 9 jest samotna. 4 denary, akurat odczytuje jako posiadanie a krolowa mieczy - tak jak sobie zaplanowalam. SMierc odczytuje tu jako jego nadejscie ( karta smierc kojarzy mi sie z nadejsciem, przybyciem )

 

Spód: Świat + 2 denary - Świat jako jego wyjazd i 2 denary niepewność sytuacji czy się uda czy nie

 

A mnie się wydaje, że ty też może nie pójdziesz, karty takie jakbyś miała zostać w domu

On też nie pójdzie

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

Poszliśmy oboje na imprezkę. Na początku sie wahalismy , czy nie zrobić sobie romantycznego wieczora we dwoje, ale uznaliśmy ze idziemy i bylo bardzo przyjemnie. Grill na dworze pod zadaszeniem, sami znajomi, kameralne spotkanie, siedzielismy obok siebie i caly czas mnie przytulał.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

ciekawe karty miałaś :D

jakby tak bliżej się przypatrzeć, masz tutaj dwie karty XIII Śmierci: 9+4=13 -> XIII Śmierć + Królowa mieczy + XIII Śmierć

 

4 denary mogły pokazać spotkanie w zamkniętym gronie, pod zadaszeniem

 

9 denarów - zadowolenie

 

XIII Śmierć - zmiana planów - zamiast pracy była zabawa

 

a Królowa mieczy? Użyłaś perswazji?

Odnośnik do komentarza

Od początku były plany aby tam iść, o ile moj B daly radę ( był po długiej trasie, zmeczony, wiec to bylo dla mnie niewiadomą)

Nawet zastanawialam sie czy nie isc sama gdyby nie dał rady. Dzien przed dowiedzialam sie, że bedzie obecna jedna osoba za ktora nie przepadam i zastanawialam sie czy nie odpuscic imprezy , i chyba to pokazala krolowa mieczy+smierc.

Jak nadszedl dzien imprezy, moj B był u mnie na miejscu, zrobilismy zakupy i stalismy w aucie u mnie na podjezdzie i sie zastanawialismy co robic, i to ja bylam strona wahajaca się, blizej mi bylo do zostania w domu ale uznalam ze chce jechac. Facet moj nie powiedzial ani razu ze chce zostac w domu wiec nie musialam uzywac perswazji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...