Jump to content

Lustra

malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam,

Śniło mnie się, że byłam w jakimś dużym sklepie handlowym i chodziłam między półkami i mijałam same lustra mniejsze większe w białych ramkach. Ja się w nich przeglądałam i wyglądałam dobrze-normalnie jak zwykle. Lustra zmieniały się tylko kształtami, były owalne, czyste, lśniące jak lustra. Ja byłam zadowolona. I jak tak chodziłam i się przeglądałam, przyszedł do mnie mój szwagier i coś tam do mnie mówił, ja odpowiedziałam i poszedł. Był zadowolony, ja również. I nagle obok lustra na półce leżała biżuteria niebieska kolczyki naszyjnik bransoletka, był to komplet wykończony złotymi obwódkami a środek wypełniony niebieskimi dużymi kamieniami. Jako że znalazłam tą biżuterię na półce to postanowiłam ją schować do torebki. Ale zaczepił mnie jakiś pracownik sklepu i powiedział, że po sklepie krążą jacyś złodzieje, którzy schowali ten komplet na półce i że mogą wrócić po niego, ale kim oni są to on nie wie.... no i jakimś cudem zniknęła mi ta biżuteria z torebki..ale nikogo przy torebce nie widziałam. Koniec. Dziwny sen co może oznaczać??:icon_razz:

Lustra to stan naszej duszy. Ze snu wynika jakbyś coś przeskrobała, wstydziła się tego i starała się ukryć ten fakt przed bliźnimi, przyjaciółmi. Wybielasz się wypierając. Bądź ostrożna, może Ci się nie udać i sprawa się rypnie.