Jump to content

Nów 24 czerwca 2017

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

Przełożenie 8kielichów Siła 4 mieczy - przezwyciężę jakis powracający problem, może moje zdrowie się polepszy?

1.Co trzeba odpuścić od siebie 6 monet wspieranie innych, dawanie z siebie więcej niż inni

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej As monet 4 monet oszczędzanie, a także mam się za bardzo nie otwierać

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Kielichów Paź Monet Królowa Kielichów relacja z facetem, albo wsparcie od niego i jakaś kobieta

4.Jak otoczenie wpływa na mnie 4 buław bardzo dobrze

5.Co możesz i musisz dać innym? Królowa Mieczy - szczerosć

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Monet 9 monet jakieś zarabianie, lepsze

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 kielichów Rycerz Mieczy 2 monet Gwiazda - mam myśleć tylko o sobie, być egoistką, nie wykładać się na tacy, ale i nie uciekac przed facetami

• Ekspert

1.Co trzeba odpuścić od siebie 6 monet No ja to widzę, jak Ty, czyli za dużo pomagasz innym.

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej As monet 4 monet Piniądze :P

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Kielichów Paź Monet Królowa Kielichów Relacja jakaś uczuciowa, wg mnie mogłaś wyjść w Kielichowej tutaj.

4.Jak otoczenie wpływa na mnie 4 buław Świetnie :)

5.Co możesz i musisz dać innym? Królowa Mieczy - rzeczowe podejście, konkret ;)

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Monet 9 monet - No kasa się zaznacza :)

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 kielichów Rycerz Mieczy 2 monet Gwiazda - Być bardziej niedostępna, jakoś tak mi te karty się skojarzyły :P 2 Monet to niezdecydowanie takie. Gwiazda mi się kojarzy z ezo i może też chodzi o dbanie o siebie? Jakiś fryzjer, kosmetyczka, SPA :).

• 4 weeks later...
  • Maestro
Przełożenie 8kielichów Siła 4 mieczy - przezwyciężę jakis powracający problem, może moje zdrowie się polepszy?

1.Co trzeba odpuścić od siebie 6 monet wspieranie innych, dawanie z siebie więcej niż inni

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej As monet 4 monet oszczędzanie, a także mam się za bardzo nie otwierać

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Kielichów Paź Monet Królowa Kielichów relacja z facetem, albo wsparcie od niego i jakaś kobieta

4.Jak otoczenie wpływa na mnie 4 buław bardzo dobrze

5.Co możesz i musisz dać innym? Królowa Mieczy - szczerosć

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Monet 9 monet jakieś zarabianie, lepsze

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 kielichów Rycerz Mieczy 2 monet Gwiazda - mam myśleć tylko o sobie, być egoistką, nie wykładać się na tacy, ale i nie uciekac przed facetami

WERYFIKACJA

Aura mówi o polepszeniu mojego zdrowia :))Trzeba odpuścić od siebie rozdrabnianie się, dzielenie uwagi na rózne znajomości, trzymac muszę emocje na wodzy, mam tez nie być zbyt wylewna, mój nabytek : rzeczywiście relacja z kimś, jest wzajemne zainteresowanie..., otoczenie wpływa na mnie bardzo dobrze, co do Królowej MIeczy - mam mówic wprost o swoich oczekiwaniach, co sie zacznie - chyba ta luźna relacja i lekcja mówi o tym, zeby się bawić w 9 kielichów, Rycerz Mieczy to nerwy przez eksa, a 2 monet z Gwiazdą, to decyzje, czy dać sobie szansę , czy nie..