Skocz do zawartości

Cereskowy Lipiec 2017 ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka lat 38, bezdzietna, pracująca za granicą i lubię swoją pracę , trochę zajmuję się rękodziełem obecnie mieszkam za granicą u brata i jego dziewczyny, mam konflikt z znajomymi brata i jego laski, którzy też tu mieszkają. Muszę schudnąć z parę kilo. Jestem zainteresowana kolegą z pracy i mam wrażenie że do niedawna on też był mną zainteresowany. Chodził mi jeszcze po głowie mój były sprzed kilku lat nie wiem dlaczego o nim myślę ostatnio, może dlatego, że regularnie się odzywał a od pól roku milczy.

Tarot Manga ( Kapłanka i Papież są zamienieni miejscami)

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław - smutno i nieciekawie, jakaś depresja będzie mnie męczyła, będzie ciężko.

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy - zdystansuję się do pewnych osób

 

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA migreny i nadal za mało piję

 

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław Albo znajdę nową albo w obecnej uda mi się cos wynegocjować ( chcę mniej godzin)

 

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy - a zastopowanie, coś mnie od tego odciągnie

 

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław - będę oszczędzać, bo chcę kupić samochód ale będzie ciężko, bo wszędzie tyle pokus.

 

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy Podejmę jakąś trudna decyzję.

 

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów - seks? w końcu ? na mojej karcie umiarkowania jest prawie goły, wytatuowany facet pod wodospadem, wygląda dla mnie jak ciastko

 

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - relacji żadnych nie będzie, chyba sobie kogoś w końcu znalazł

 

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet - Urząd skarbowy wyśle mi zwrot z podatku za ostatnie 2 lata :)

 

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy - nie ulegać zachciankom

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - Chyba cos sie definitywnie zakończy w moim życiu, albo obecna praca albo znajomość z S.

Odnośnik do komentarza

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław - emocjonalnie, coś będzie Cię zżerać, ale na koniec 10 buław to kończy

 

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy - odsuniesz się od jakiegoś mężczyzny, będziesz chłodna, możliwe też, że on Cię czymś urazi

 

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA jakieś bóle głowy, na pewno coś z płynami w organizmie,

 

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław może otrzymasz jakąś propozycję zmiany w pracy

 

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy - będziesz skupiona na emocjach związanych z jakimś panem

 

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław - będziesz próbować, i może wprowadzisz jakąś zmianę w budżecie

 

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy wydaje mi się, że jakiś Pan się zblokuje w stosunku do Ciebie, zdystansuje się

 

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów - może być bardzo czuły i delikatny, umiarkowanie może pokazywać Wasze dopasowanie,

 

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - kiedyś go interesowałaś, ale teraz jest chyba sam

 

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet - Urząd skarbowy wyśle mi zwrot z podatku za ostatnie 2 lata :) - trzymam kciuki!:-)

 

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy - mieć dystans do wszystkiego i nie koniecznie się izlolować

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - możesz czuć się wykorzystana finansowo przez jakiegoś pana

 

Miłego lipca!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - możesz czuć się wykorzystana finansowo przez jakiegoś pana

 

Miłego lipca!

 

Już się tak czuję, właśnie skończyłam rozmawiać z bratem, mamie zepsuła sie kosiarka do trawnika, znalazłam fajną i mówię mu czy zrzuci się ze mna po połowie a on na to że pewnie. Ale mam zapłacić sama a on mi za 2 tyg odda. Znając życie to właśnie nie odda.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław ogólnie widać u Ciebie ogromne przemęczenie i stresy

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy jakaś kłótnia z mężczyzną, który wyskoczy nagle jak filip z konopii

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA moga byc bóle głowy, ale widać,ze za jakis czas wrócisz do formy

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław może jakaś nowa mozliwość, może pojedziesz gdzieś w sprawie nowej pracy, a może dadzą Ci troche urlopu

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy nowy klient się pojawi

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław trochę zmęczy Cię zarabianie, widać nerwy z tego powodu

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy jakiś facet zamilknie

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów z tym szansa na coś więcej, bo masz fajne karty

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - też myslę, ze ma babę, zamilknie

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet nowa mozliwośc pracy, albo nowy etat

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy zwróć uwagę na zdrowie

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy masz w efekcie zmniejszenie kasy, może pójdziesz jednak na zwolnienie lekarskie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław - Nerwy, płacz, ogromne zmęczenie

 

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy - Będziesz miała tajemnicę przed jakimś facetem

 

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA Stres okupisz migrenami, ale będzie dobrze. Wyjdź nad wodę to cię zrelaksuje.

 

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław- Wyjazd w pracy się szykuje, może jakaś nagroda za sukces.

 

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy - Nie będziesz miała do tego głowy ani nerwów

 

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław - Zaciśniesz pasa choć będzie ci ciężko dużo ograniczania się

 

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy Koniec kontaktów.

 

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów - emocjonalnie, ale bez przesady

 

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - Wygląda na to, że znalazł sobie królową.

 

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet - Jakaś kasa z dwóch źródeł

 

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy - jeśli czujesz że musisz odpocząć to zrób to

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - Ktoś może wisieć ci pieniądze.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Serdecznie dziękuje za pomoc wszystkim :)

weryfikacja

Singielka lat 38, bezdzietna, pracująca za granicą i lubię swoją pracę , trochę zajmuję się rękodziełem obecnie mieszkam za granicą u brata i jego dziewczyny, mam konflikt z znajomymi brata i jego laski, którzy też tu mieszkają. Muszę schudnąć z parę kilo. Jestem zainteresowana kolegą z pracy i mam wrażenie że do niedawna on też był mną zainteresowany. Chodził mi jeszcze po głowie mój były sprzed kilku lat nie wiem dlaczego o nim myślę ostatnio, może dlatego, że regularnie się odzywał a od pól roku milczy.

Tarot Manga ( Kapłanka i Papież są zamienieni miejscami)

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław - smutno i nieciekawie, jakaś depresja będzie mnie męczyła, będzie ciężko.

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy - zdystansuję się do pewnych osób - brak internetu prawie przez cały miesiąc

 

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA migreny i nadal za mało piję - puchłam, bardzo źle się czuje jak cokolwiek zjem a po wizycie u lekarza dostałam skierowanie na badanie wątroby

 

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław Albo znajdę nową albo w obecnej uda mi się cos wynegocjować ( chcę mniej godzin) - od połowy miesiąca mniej godzin po wizycie i kontroli z Inspekcji pracy

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy - a zastopowanie, coś mnie od tego odciągnie - nie miałam internetu więc wzięłam się za szycie

 

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław - będę oszczędzać, bo chcę kupić samochód ale będzie ciężko, bo wszędzie tyle pokus. - Pożyczyłam kasę bratu, który jak zwykle nie oddał wtedy kiedy miał więc 3 tyg lipca aż do kolejnej wypłaty były ciężkie

 

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy Podejmę jakąś trudna decyzję. - S. strzelił fochem i się zdystansował a ja go ignoruję

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów - seks? w końcu ? na mojej karcie umiarkowania jest prawie goły, wytatuowany facet pod wodospadem, wygląda dla mnie jak ciastko - powoli było lepiej, cieplej aż nie wiem co się stało ale zaczął mnie unikać

 

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - relacji żadnych nie będzie, chyba sobie kogoś w końcu znalazł - ustawił na komunikatorze zdjęcie z jakąś laską :)

 

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet - Urząd skarbowy wyśle mi zwrot z podatku za ostatnie 2 lata :) - dali odpowiedź, że jak im podam numer konta w ciągu 15 dni prześlą kasę

 

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy - nie ulegać zachciankom

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - Chyba cos sie definitywnie zakończy w moim życiu, albo obecna praca albo znajomość z S - relacja uległa że tak powiem zamrożeniu pozatym pożyczyłam kasę bratu i kolejny raz nie oddał wtedy kiedy miał w zasadzie nadal nie oddał całości a juz chciał znowu pożyczyć.

 

 

 

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław - emocjonalnie, coś będzie Cię zżerać, ale na koniec 10 buław to kończy

 

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy - odsuniesz się od jakiegoś mężczyzny, będziesz chłodna, możliwe też, że on Cię czymś urazi

 

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA jakieś bóle głowy, na pewno coś z płynami w organizmie,

 

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław może otrzymasz jakąś propozycję zmiany w pracy

 

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy - będziesz skupiona na emocjach związanych z jakimś panem

 

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław - będziesz próbować, i może wprowadzisz jakąś zmianę w budżecie

 

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy wydaje mi się, że jakiś Pan się zblokuje w stosunku do Ciebie, zdystansuje się

 

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów - może być bardzo czuły i delikatny, umiarkowanie może pokazywać Wasze dopasowanie,

 

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - kiedyś go interesowałaś, ale teraz jest chyba sam

 

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet - Urząd skarbowy wyśle mi zwrot z podatku za ostatnie 2 lata :) - trzymam kciuki!:-)

 

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy - mieć dystans do wszystkiego i nie koniecznie się izlolować

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - możesz czuć się wykorzystana finansowo przez jakiegoś pana

 

Miłego lipca!

 

 

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław ogólnie widać u Ciebie ogromne przemęczenie i stresy

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy jakaś kłótnia z mężczyzną, który wyskoczy nagle jak filip z konopii

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA moga byc bóle głowy, ale widać,ze za jakis czas wrócisz do formy

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław może jakaś nowa mozliwość, może pojedziesz gdzieś w sprawie nowej pracy, a może dadzą Ci troche urlopu

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy nowy klient się pojawi

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław trochę zmęczy Cię zarabianie, widać nerwy z tego powodu

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy jakiś facet zamilknie

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów z tym szansa na coś więcej, bo masz fajne karty

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - też myslę, ze ma babę, zamilknie

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet nowa mozliwośc pracy, albo nowy etat

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy zwróć uwagę na zdrowie

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy masz w efekcie zmniejszenie kasy, może pójdziesz jednak na zwolnienie lekarskie

 

 

Aura: IX Mieczy, Królowa Kielichów, X Buław - Nerwy, płacz, ogromne zmęczenie

 

Dom : V KAPŁANKA, Rycerz Mieczy - Będziesz miała tajemnicę przed jakimś facetem

 

Zdrowie: V Mieczy, XVII GWIAZDA Stres okupisz migrenami, ale będzie dobrze. Wyjdź nad wodę to cię zrelaksuje.

 

Praca: II Buław, VIII RYDWAN, VI Buław- Wyjazd w pracy się szykuje, może jakaś nagroda za sukces.

 

Moje rękodzieło: As Kielichów, Król Mieczy - Nie będziesz miała do tego głowy ani nerwów

 

Finanse: Rycerz Mieczy, Rycerz Buław, X Buław - Zaciśniesz pasa choć będzie ci ciężko dużo ograniczania się

 

Uczucia: Król Mieczy, VI Mieczy, VIII Mieczy Koniec kontaktów.

 

Relacje z S. (to ten, który mi się podoba) XVI UMIARKOWANIE, Król Kielichów, VI Kielichów - emocjonalnie, ale bez przesady

 

Relacje z M. (dawny eks) Królowa Monet, II KAPŁAN, IX PUSTELNIK - Wygląda na to, że znalazł sobie królową.

 

Niespodzianka: Król Monet, Rycerz Monet, II Monet - Jakaś kasa z dwóch źródeł

 

Ostrzeżenie: XIV UMIARKOWANIE, IV Mieczy - jeśli czujesz że musisz odpocząć to zrób to

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): VI Monet, Rycerz Mieczy, V Mieczy - Ktoś może wisieć ci pieniądze.

 

 

W ogólnej aurze jakaś sprawa/sytuacja Cię przytłoczy, będziesz miała kiepski nastrój.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...