Skocz do zawartości

Zarobki


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Prowadzenie bloga recenzyjnego wiele mnie nauczyło. Chciałabym teraz stworzyć nowy, z zupełnie inną tematyką, który miałby szanse przynieść mi pieniążki. Postanowiłam, że zainwestuję w grafika i fotografa. Zapytałam kart, czy do końca przyszłego roku zacznę zarabiać na nowym blogu?

 

4 mieczy, I Mag, 6 kielichów, Rycerz buław --> XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

 

4 mieczy wskazuje na długie godziny, jakie będę musiała spędzić nad jego rozkręceniem. Myślę, że w drugiej połowie roku może coś się zacząć dziać, pojawią się oferty współpracy, ale pieniędzy to ja tutaj nie widzę...

Suma kart przypomina, że wiele zależy ode mnie, od mojej systematyczności i wiedzy, którą się będę dzieliła.

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

4 Miecze- siedzenie nad tym długie, tak jak piszesz

 

Mag- pogłębienie wiedzy z tej tematyki

 

6 Kielichów- będzie Ci to sprawiało radość :)

 

Rycerz Buław- działanie, Twoja aktywność

 

Nie ma tutaj kart stricte związanych z kasą/zarabianiem.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jest poszukiwanie informacji,tematów które pozwolą ci zarobić pieniądze, jest też szkolenie, rozwój samej siebie w kierunku lepszego poznania rynku i sposobów w jaki możesz jeszcze efektywniej promować swoją pracę.

Może ten materiał Ci pomoże

http://styledigger.com/2017/05/zarabianie-na-blogu-jak-to-wyglada-w-praktyce.html

 

Edit - jeśli link nie zadziała, to wpisz w Google blog Style Digger i znajdziesz to we wpisach z maja tego roku

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...