Jump to content

Atakujący mnie zmarły tata..

Destiny80
 Share

Recommended Posts

Straszny sen.Mój tata wyglądał dużo młodziej.Byłam na korytarzu w bloku gdzie mieszkałam z rodzicami.Tam był ojciec i próbował mnie złapać.Chyba groził mi .Byłam przerażona. U sasiadów po prawej były otwarte drzwi i zaświecone światła.Krzyczałam pomocy ale nikogo nie było. Wyrwałam się ojcu i zamknęłam drzwi na zamek u mnie w mieszkaniu.Walczyłam aby ich nie otworzył,ale był silniejszy i przekrecał zamek.Próbowałam spojrzeć przez wizjer ale był zachlapany w białych plamach.Później jakby górnej części drzwi nie było a pod drzwiami byla jakas półka i pod nią się chowałam bo on z góry zaglądał .Później znowu całe drzwi i on tam manipulował przy nich ja pobiegła do pokoju ostrzec mamę (nie żyje)i siostrę starszą (konflikt)Ale one spały.W drugim pokoju młodsza siostra w łóżku była ,chyba się bała.Ja dla jej otuchy weszłam do łóżka pod kołdrę i w tym momencie tata wszedł do domu .Miał drewniane szczypce i nimi biľ moja siostrę po nogach.Ja wyrwałam mu te szczypce i biłam go po nogach i pytałam czy to fajnie się teraz czuje,a on wierzgając nogami powiedział prześmiewczo że fajnie..

Mam teraz stres bo muszę rozwiązać pewną sprawę ale nie wiem jak pogodzić to z pracą.Bardo proszę o pomoc w tłumaczeniu.