Jump to content

operacja


gonia43
 Share

Recommended Posts

Miałam sen, w którym stałam z boku i obserwowałam operację, szpital jakiś taki jak na wojnie szary, porozrzucane opatrunki, lekarze nie do końca sterylni. W pewnym momencie zobaczyli mnie że stoję i na nich patrzę ale po chwili odwrócili i dalej operowali, nie widzialam kogo, co wszystko przykryte płótnem czy chustami w szarym kolorze. Po chwili śni mi się że idę i mijam jakiś pracujących ludzi za biurkami i za mną idzie starsza córka i mówi musisz iść do laboratorium i zrobić badania jeszcze raz, a ja przeciez własnie byłam, a ona ale musisz powtórzyć, a ja zdziwiona pytam co są złe? a ona z zatrwożoną miną tak bardzo złe, a ja: no dobra to powtórzę i szłam zastanawiając się czy to nie pomyłka, ale córki mina mówiła sama za siebie i to mnie ruszyło bo w realu to mam chorobe nowotworową i pol roku temu wycieto mi guza i ostatnie badania mam dobre i za pol roku kontrole mam, a córka zawsze mi mówiła że przesadzam ze sobie wciskam ze wszystko napewno będzie ok, a tu miała taką minę we śnie, ze sie trochę zaczęłam zastanawiać co jest nie tak. Szcerze to ostanio mam problemy raczej w małżenstwie (mąż mnie zdradzał) i teraz próbujemy naprawić nasze małżenstwo, tylko ja nie wiem czy dobrze robię bo trudno mi jest zaufać jemu i ciągle sprawdzam tak zeby on nie wiedzial na FB czy na billingach itp ale czy to moze miec jakis zwiazek z tym snem?

Proszę o podpowiedź czy jest się czym zamartwiac?

Gonia

Link to comment
Share on other sites

"Szcerze to ostanio mam problemy raczej w małżenstwie (mąż mnie zdradzał) i teraz próbujemy naprawić nasze małżenstwo, tylko ja nie wiem czy dobrze robię bo trudno mi jest zaufać jemu i ciągle sprawdzam tak zeby on nie wiedzial na FB czy na billingach itp ale czy to moze miec jakis zwiazek z tym snem?"

To jest najlepsza interpretacja twojego snu.

W tym przypadku córka to ty sama sprawdzająca cały czas czy "choroba (zdrada) męża" nie wróciła.

Moim zdaniem w tym śnie nic nie ma odnośnie twojego stanu zdrowia zaś szpital to symbol miejsca w który nas naprawiają i w tym przypadku naprawiane jest twoje małżeństwo.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...