Jump to content

operacja

gonia43
 Share

Recommended Posts

Miałam sen, w którym stałam z boku i obserwowałam operację, szpital jakiś taki jak na wojnie szary, porozrzucane opatrunki, lekarze nie do końca sterylni. W pewnym momencie zobaczyli mnie że stoję i na nich patrzę ale po chwili odwrócili i dalej operowali, nie widzialam kogo, co wszystko przykryte płótnem czy chustami w szarym kolorze. Po chwili śni mi się że idę i mijam jakiś pracujących ludzi za biurkami i za mną idzie starsza córka i mówi musisz iść do laboratorium i zrobić badania jeszcze raz, a ja przeciez własnie byłam, a ona ale musisz powtórzyć, a ja zdziwiona pytam co są złe? a ona z zatrwożoną miną tak bardzo złe, a ja: no dobra to powtórzę i szłam zastanawiając się czy to nie pomyłka, ale córki mina mówiła sama za siebie i to mnie ruszyło bo w realu to mam chorobe nowotworową i pol roku temu wycieto mi guza i ostatnie badania mam dobre i za pol roku kontrole mam, a córka zawsze mi mówiła że przesadzam ze sobie wciskam ze wszystko napewno będzie ok, a tu miała taką minę we śnie, ze sie trochę zaczęłam zastanawiać co jest nie tak. Szcerze to ostanio mam problemy raczej w małżenstwie (mąż mnie zdradzał) i teraz próbujemy naprawić nasze małżenstwo, tylko ja nie wiem czy dobrze robię bo trudno mi jest zaufać jemu i ciągle sprawdzam tak zeby on nie wiedzial na FB czy na billingach itp ale czy to moze miec jakis zwiazek z tym snem?

Proszę o podpowiedź czy jest się czym zamartwiac?

Gonia

"Szcerze to ostanio mam problemy raczej w małżenstwie (mąż mnie zdradzał) i teraz próbujemy naprawić nasze małżenstwo, tylko ja nie wiem czy dobrze robię bo trudno mi jest zaufać jemu i ciągle sprawdzam tak zeby on nie wiedzial na FB czy na billingach itp ale czy to moze miec jakis zwiazek z tym snem?"

To jest najlepsza interpretacja twojego snu.

W tym przypadku córka to ty sama sprawdzająca cały czas czy "choroba (zdrada) męża" nie wróciła.

Moim zdaniem w tym śnie nic nie ma odnośnie twojego stanu zdrowia zaś szpital to symbol miejsca w który nas naprawiają i w tym przypadku naprawiane jest twoje małżeństwo.

Pozdrawiam:

Sławomir