Skocz do zawartości

lipiec panny marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Karty na lipiec miesiąc moich okrągłych urodzin. Za poświęcony czas dla mnie serdecznie wszystkim dziękuję.

 

aura miesiąca:

 

2 miecze, 10 buław, gwiazda XVII - zmęczenie, sporo pracy, może jakaś trudna sytuacja albo trudna decyzja do podjęcia?

 

uczucia:c

 

głupiec, diabeł XV, 8 mieczy - flirt, zabawa, układ który nie do końca odpowiada...

 

praca:

 

papież V, gwiazda VXII, śmierć XIII, dołożone giermek buław - zmiany i to poważne. W sumie coś się ma szykować za 2 tyg mają powiadomić. Może zmiana stanowiska?

 

zdrowie:

 

4 miecze, koło fortuny X, 9 kielichów - infekcja?

 

niespodzianka:

 

umiarkowanie XIV, 7 monet, królowa buław dołożone 6 i 8 monet- coś z pracą na pewno! obastawiam dodatkowe zadanie lub pieniądz.

Odnośnik do komentarza

aura miesiąca:

 

2 miecze, 10 buław, gwiazda XVII - jakieś trudności w komunikacji, dogadaniem się z kimś, możesz mieć ktoś wrażenie, że ktoś spycha na ciebie swoje obowiązki ale pod koniec miesiaca powinniście dojść do porozumienia

 

uczucia:

 

głupiec, diabeł XV, 8 mieczy - układ, flirt z kimś młodszym, który nie do końca ci odpowiada, czujesz się w nim niewygodnie i niekomfortowo, ogranicza cię, coś jakby ładna ale za ciasna sukienka

 

praca:

 

papież V, gwiazda VXII, śmierć XIII, dołożone giermek buław - pogłębienie wiedzy, rozwój, wiadomość, zakończenie jakiegoś etapu może faktycznie zmiana stanowiska

 

zdrowie:

 

4 miecze, koło fortuny X, 9 kielichów - coś z układem pokarmowym mi się kojarzy, zatrucie jedzeniem albo coś takiego, wątroba nie nadąża może cię na kilka dni rozłożyć

 

niespodzianka:

 

umiarkowanie XIV, 7 monet, królowa buław dołożone 6 i 8 monet- powróci coś niezałatwionego z przeszłości

Odnośnik do komentarza

aura: 2 miecze, 10 buław, gwiazda XVII

Jakiś ciężar będziesz dźwigała, czegoś nie dostrzeżesz ale gwiazda daje dobry znak że wszystko dobrze się skończy

 

uczucia: głupiec, diabeł XV, 8 mieczy

Ktoś nowy się pojawi ale nie zawracaj sobie gitary szybko okaże się że to kusiciel na złą drogę cię będzie sprowadzał, poczujesz się osaczona

 

praca:papież V, gwiazda VXII, śmierć XIII, dołożone giermek buław

Myślę że chodzi o zmianę kierownika, mentora i przyjdzie do zespołu ktoś nowy, energiczny

 

zdrowie:4 miecze, koło fortuny X, 9 kielichów

Jakieś leżenie się szykuje, tylko nie widzę infekcji, myślę, że wiążę się to z urazem i szpitalem.

 

niespodzianka:umiarkowanie XIV, 7 monet, królowa buław dołożone 6 i 8 monet

Stanowisko może objąć kobieta, pracowita, hojna, cierpliwa

 

Wszystkiego dobrego w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

aura miesiąca:

 

2 miecze, 10 buław, gwiazda XVII - No dużo na głowie będziesz mieć, może coś rozważać będziesz, potem lepiej, Gwiazda to mogą być miłe spotkania :)

 

uczucia:c

 

głupiec, diabeł XV, 8 mieczy -No jakieś przeszkody, toksyka w tym Diable i problemy.

 

praca:

 

papież V, gwiazda VXII, śmierć XIII, dołożone giermek buław - No zmiany, ale raczej na plus :)

 

zdrowie:

 

4 miecze, koło fortuny X, 9 kielichów -Coś Cię może zmusi do odpoczynku, potem powinno być ok :)

 

niespodzianka:

 

umiarkowanie XIV, 7 monet, królowa buław dołożone 6 i 8 monet- No możliwe dodatkowe jakieś zlecenia, będziesz aktywna, więcej kasy na pewno wpadnie :)

 

Dobrego lipca! :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

aura miesiąca:

 

2 miecze, 10 buław, gwiazda XVII jakies spięcia, nerwowa sytuacja, przeciążenie,przemęczenie, widac pragnienie poprawy

 

uczucia:

 

głupiec, diabeł XV, 8 mieczy jakaś kłótnia z kims, niechęc do kogoś, może nawet zablokowanie kontaktów

 

praca:

 

papież V, gwiazda VXII, śmierć XIII, dołożone giermek buław w pracy dobrzxe, jest szansa na jakieś zmiany

 

zdrowie:

 

4 miecze, koło fortuny X, 9 kielichów - może chwilowa niedyspozycja

 

niespodzianka:

 

umiarkowanie XIV, 7 monet, królowa buław dołożone 6 i 8 monet zostaniesz nagrodzona za dobra pracę, jakaś podwyzka lub awans

Odnośnik do komentarza

aura miesiąca:

2 miecze, 10 buław, gwiazda XVII - może być jakaś ciężka rozmowa, możesz czuć się przeciążona, ale na koniec miesiąca będzie lepiej

 

uczucia:c

głupiec, diabeł XV, 8 mieczy - może się pojawić jakaś niespodziewana i niezobowiązująca relacja, która będzie Cię ograniczać, albo będzie powodować, że Ci przysłoni cały świat przysłowiowo...

 

praca:

papież V, gwiazda VXII, śmierć XIII, dołożone giermek buław - będzie jakaś odgórna poważna zmiana, dostaniesz jakąś wiadomość, albo zmienisz miejsce albo stanowisko

 

zdrowie:

4 miecze, koło fortuny X, 9 kielichów - a mi się skojarzyło z układem pokarmowym i brzuchem/żołądkiem....

 

niespodzianka:

umiarkowanie XIV, 7 monet, królowa buław dołożone 6 i 8 monet- coś z pracą na pewno! obastawiam dodatkowe zadanie lub pieniądz. - też tak myślę, i wydaje mi się, że mogą dorzucić Ci obowiązków i kaskę podwyższyć

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...