Jump to content

Lipiec u mnie ;)

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

Aura - 6 monet - przyziemna, związana z materią, może jakieś wydatki, a może wpływy sie szykują?

Praca -Rycerz Kielichów Paź buław As monet - jakiś absztyfikant może się krecic i widać dodatkowe wpływy

Finanse - Król Buław Rydwan As mieczy - porozumienie z eks meżęm w sprawie alimentów, jakas rozmowa na ten temat

Uczucia - 2 kielichów miłe spotkanie

Zdrowie -Kapłanka (dołozony Rycerz Mieczy Gwiazda) może przygotowania do jakiegoś zabiegu, który mnie uzdrowi??

Otoczenie - 4 monet zamknięte grono

Dom - Paź Mieczy Wisielec pyskaty synek się zaznacza

Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet - mniej pieniędzy, może o alimenty chodzić

Co robić -4 buław cieszyć się zyciem

Nie robić - Sąd nie robić wymówek

Rada - Koło Fortuny mam się zdac na los

Aura - 6 monet - przyziemna, związana z materią bez większych wygranych czy upadków

Praca -Rycerz Kielichów Paź buław As monet - być może będzie jakaś propozycja wspólnego wyjścia ze str kolegi z pracy

Finanse - Król Buław Rydwan As mieczy - mi to nie wygląda na porozumienie się, wręcz przeciwnie, że będzie się szarpał :/

Uczucia - 2 kielichów - jakiś flirt, możliwe, że spotkanie na stopie niezobowiązującej, albo rozmowy via fb/kom, przyjemne

Zdrowie -Kapłanka (dołozony Rycerz Mieczy Gwiazda) może przygotowania do jakiegoś zabiegu, który mnie uzdrowi?? - hm, no może, jeśli masz jakiś taki w planach? Ale mi się wydaje, że tu wyjdą te brudy z eks mężem, które Ci napsują trochę energii, podniesie ciśnienie, a poza tym ok

Otoczenie - 4 monet zamknięte grono - tak, nic nowego

Dom - Paź Mieczy Wisielec pyskaty synek się zaznacza - oj tak, będzie między wami zawiesina taka, synek na zasadzie "jezu, mama, idź już,normalnie było, a co miało być" :lol:

Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet - mniej pieniędzy, może o alimenty chodzić - no na to bym stawiała...

Co robić -4 buław - trzymać sztamę w gronie najbliższych, cieszyć się z tego, co jest

Nie robić - Sąd - nie robić rewolucji, nie prowokować, nie naciskać

Rada - Koło Fortuny - sprawy same potoczą się swoim tempem, zdaj się na bieg wydarzeń

Aura - 6 monet - jakiś przypływ gotówki, wejście w spółkę lub wydatki, ale ja 6 moment odbieram zawsze na plus dla pytającego jeśli chodzi o kasę

Praca -Rycerz Kielichów Paź buław As monet - skojarzył mi się jakiś gratis pieniężny lub pochwała

Finanse - Król Buław Rydwan As mieczy - myślę podobnie jakieś dogadanie się, ewentualnie nowe postanowienia

Uczucia - 2 kielichów - jakieś miłe spotkania,, szansa na poznanie kogoś fajnego, zauroczenie

Zdrowie -Kapłanka (dołozony Rycerz Mieczy Gwiazda) -myślę, że jakieś zabiegi upiększające lub relaksujące wejdą tutaj

Otoczenie - 4 monet - będziesz raczej ograniczać kontakty do tych najbliższych

Dom - Paź Mieczy Wisielec -a to ciekawe karty hmm może jakaś wizyta z młodym u lekarza... nic innego mi nie przychodzi do głowy...

Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet - no chyba będzie coś dodatkowego wyegzekwować

Co robić -4 buław - skojarzył mi się odpoczynek, podróż, wakacje

Nie robić - Sąd - nie odpuszczać?

Rada - Koło Fortuny -stanie się coś na co nie bardzo masz wpływ-- puść wolno.

Guest gość5

Inez: po tych kartach powiedzialabym, że synek przestanie na chwile pyskowac- moze byc zawieszenie broni, w finansach porozumienie, otoczenie zajete bardziej soba niż Toba ( i dobrze czasami), niespodzianka- niby 5 monet na koncu ale to też czasami wsparcie, w zdrowiu- hormonki mogą dać się we znaki, w pracy - napewno będzie Cię ktoś zaczepiał, a aura mówi o tym, że ile dasz z siebie tyle dostaniesz-czyli jak masz jakąś dla siebie ważna sprawe to ciśnij a ud sie otzrymać to co chcesz. No i ciesz się tym co jest- bo los i tak swoje zrobi.

• Ekspert

Aura - 6 monet -Skupisz się na materii, jakieś wydatki mogą być ;)

Praca -Rycerz Kielichów Paź buław As monet -Jakiś flirt chyba ;)

Finanse - Król Buław Rydwan As mieczy - Rozmowa z Buławianym o kasie.

Uczucia - 2 kielichów Randki :)

Zdrowie -Kapłanka (dołozony Rycerz Mieczy Gwiazda) Kojarzy mi się seans bio z tych kart :)

Otoczenie - 4 monet Chyba bez większych zmian.

Dom - Paź Mieczy Wisielec Jakaś sprzeczka i potem ciche dni? :P

Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet - Kłótnia o pieniądze.

Co robić -4 buław Optymistycznie podchodzić do świata :)

Nie robić -Sąd Nie osądzać:P mam zawsze problem z tą kartą ;)

Rada - Koło Fortuny Zdać się na los ;)

Kochana, dobrego lipca :*

Aura - 6 monet - aura dawania, jakieś pieniądze się szykują

Praca -Rycerz Kielichów, Paź buław, As monet - premia, ale też mogą być łzy

Finanse - Król Buław, Rydwan, As mieczy - raczej wygrana po merytorycznej może prawniczej dyskusji

Uczucia - 2 kielichów - może się zakochasz

Zdrowie -Kapłanka (dołozony Rycerz Mieczy, Gwiazda) lekarka specjalistka, zabieg ale urodowy lub medycyny estetycznej

Otoczenie - 4 monet - wszyscy ci co byli będą

Dom - Paź Mieczy, Wisielec - jakieś odwrócenie sytuacji lub zawieszenie broni

Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet - król będzie chciał cię oskubać

Co robić -4 buław - zachować się z godnością, mieć klasę kultura

Nie robić - Sąd- Nie patrzeć w przeszłość

Rada - Koło Fortuny- co ma być to będzie

Aura - 6 monet - będziesz skupiona na finansach

Praca -Rycerz Kielichów Paź buław As monet - oj jakiś zauroczony pan się pojawi, może ktoś młodszy w zespole też będzie, jakaś szansa w pracy może na lepsze finanse, albo rozwój

Finanse - Król Buław Rydwan As mieczy - no tutaj pewnie sobie sama dobrze zinterpretowałaś - na pewno jest jakiś ruch w sprawie finansów i jakaś zmiana, wyjaśenie, ustalenia

Uczucia - 2 kielichów - no fajnie:-) jakieś zauroczenie:-)

Zdrowie -Kapłanka (dołozony Rycerz Mieczy Gwiazda) tak, też bym tak widziała, że jakiś Pan - lekarz go wykona

Otoczenie - 4 monet - nie wyjdziesz ponad to, co masz/znasz

Dom - Paź Mieczy Wisielec pyskaty synek się zaznacza:-)

Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet - mniej pieniędzy, może o alimenty chodzić

Co robić -4 buław cieszyć się zyciem

Nie robić - Sąd nie robić wymówek

Rada - Koło Fortuny mam się zdac na los

powodzenia!

• Maestro
Niespodzianka - Król Mieczy 5 monet

Szef zmniejszył mi pensję..:( Ot tak, za duzo ich kosztuje....Super motywacja...

• 3 weeks later...
  • Maestro

weryfikacja

aura - 6 monet - przyziemna, związana z materią, może jakieś wydatki, a może wpływy sie szykują?

praca -rycerz kielichów paź buław as monet - jakiś absztyfikant może się krecic i widać dodatkowe wpływy

finanse - król buław rydwan as mieczy - porozumienie z eks meżęm w sprawie alimentów, jakas rozmowa na ten temat

uczucia - 2 kielichów miłe spotkanie

zdrowie -kapłanka (dołozony rycerz mieczy gwiazda) może przygotowania do jakiegoś zabiegu, który mnie uzdrowi??

Otoczenie - 4 monet zamknięte grono

dom - paź mieczy wisielec pyskaty synek się zaznacza

niespodzianka - król mieczy 5 monet - mniej pieniędzy, może o alimenty chodzić

co robić -4 buław cieszyć się zyciem

nie robić - sąd nie robić wymówek

rada - koło fortuny mam się zdac na los

czarownica (wolałam jak byłaś cornelią...)

aura - 6 monet - przyziemna, związana z materią bez większych wygranych czy upadków

praca -rycerz kielichów paź buław as monet - być może będzie jakaś propozycja wspólnego wyjścia ze str kolegi z pracy

finanse - król buław rydwan as mieczy - mi to nie wygląda na porozumienie się, wręcz przeciwnie, że będzie się szarpał :/

uczucia - 2 kielichów - jakiś flirt, możliwe, że spotkanie na stopie niezobowiązującej, albo rozmowy via fb/kom, przyjemne

zdrowie -kapłanka (dołozony rycerz mieczy gwiazda) może przygotowania do jakiegoś zabiegu, który mnie uzdrowi?? - hm, no może, jeśli masz jakiś taki w planach? Ale mi się wydaje, że tu wyjdą te brudy z eks mężem, które ci napsują trochę energii, podniesie ciśnienie, a poza tym ok

otoczenie - 4 monet zamknięte grono - tak, nic nowego

dom - paź mieczy wisielec pyskaty synek się zaznacza - oj tak, będzie między wami zawiesina taka, synek na zasadzie "jezu, mama, idź już,normalnie było, a co miało być"

niespodzianka - król mieczy 5 monet - mniej pieniędzy, może o alimenty chodzić - no na to bym stawiała...

Co robić -4 buław - trzymać sztamę w gronie najbliższych, cieszyć się z tego, co jest

nie robić - sąd - nie robić rewolucji, nie prowokować, nie naciskać

rada - koło fortuny - sprawy same potoczą się swoim tempem, zdaj się na bieg wydarzeń

panna marta

aura - 6 monet - jakiś przypływ gotówki, wejście w spółkę lub wydatki, ale ja 6 moment odbieram zawsze na plus dla pytającego jeśli chodzi o kasę

praca -rycerz kielichów paź buław as monet - skojarzył mi się jakiś gratis pieniężny lub pochwała

finanse - król buław rydwan as mieczy - myślę podobnie jakieś dogadanie się, ewentualnie nowe postanowienia

uczucia - 2 kielichów - jakieś miłe spotkania,, szansa na poznanie kogoś fajnego, zauroczenie

zdrowie -kapłanka (dołozony rycerz mieczy gwiazda) -myślę, że jakieś zabiegi upiększające lub relaksujące wejdą tutaj

otoczenie - 4 monet - będziesz raczej ograniczać kontakty do tych najbliższych

dom - paź mieczy wisielec -a to ciekawe karty hmm może jakaś wizyta z młodym u lekarza... Nic innego mi nie przychodzi do głowy...

Niespodzianka - król mieczy 5 monet - no chyba będzie coś dodatkowego wyegzekwować

co robić -4 buław - skojarzył mi się odpoczynek, podróż, wakacje

nie robić - sąd - nie odpuszczać?

Rada - koło fortuny -stanie się coś na co nie bardzo masz wpływ-- puść wolno.

rogi

inez: Po tych kartach powiedziałabym, że synek przestanie na chwile pyskować- może być zawieszenie broni, w finansach porozumienie, otoczenie zajęte bardziej sobą niż toba ( i dobrze czasami), niespodzianka- niby 5 monet na końcu ale to też czasami wsparcie, w zdrowiu- hormonki mogą dać się we znaki, w pracy - na pewno będzie cię ktoś zaczepiał, a aura mówi o tym, że ile dasz z siebie tyle dostaniesz-czyli jak masz jakąś dla siebie ważna sprawę to ciśnij a ud sie otrzymać to co chcesz. no i ciesz się tym co jest- bo los i tak swoje zrobi.

caitriona

aura - 6 monet -skupisz się na materii, jakieś wydatki mogą być ;)

praca -rycerz kielichów paź buław as monet -jakiś flirt chyba ;)

finanse - król buław rydwan as mieczy - rozmowa z buławianym o kasie.

uczucia - 2 kielichów randki :)

zdrowie -kapłanka (dołozony rycerz mieczy gwiazda) kojarzy mi się seans bio z tych kart :)

otoczenie - 4 monet chyba bez większych zmian.

Dom - paź mieczy wisielec jakaś sprzeczka i potem ciche dni? :P

niespodzianka - król mieczy 5 monet - kłótnia o pieniądze.

co robić -4 buław optymistycznie podchodzić do świata :)

nie robić -sąd nie osądzać:P mam zawsze problem z tą kartą ;)

rada - koło fortuny zdać się na los ;)

silver

aura - 6 monet - aura dawania, jakieś pieniądze się szykują

praca -rycerz kielichów, paź buław, as monet - premia, ale też mogą być łzy

finanse - król buław, rydwan, as mieczy - raczej wygrana po merytorycznej może prawniczej dyskusji

uczucia - 2 kielichów - może się zakochasz

zdrowie -kapłanka (dołozony rycerz mieczy, gwiazda) lekarka specjalistka, zabieg ale urodowy lub medycyny estetycznej

otoczenie - 4 monet - wszyscy ci co byli będą

dom - paź mieczy, wisielec - jakieś odwrócenie sytuacji lub zawieszenie broni

niespodzianka - król mieczy 5 monet - król będzie chciał cię oskubać

co robić -4 buław - zachować się z godnością, mieć klasę kultura

nie robić - sąd- nie patrzeć w przeszłość

rada - koło fortuny- co ma być to będzie

iwka

aura - 6 monet - będziesz skupiona na finansach

praca -rycerz kielichów paź buław as monet - oj jakiś zauroczony pan się pojawi, może ktoś młodszy w zespole też będzie, jakaś szansa w pracy może na lepsze finanse, albo rozwój

finanse - król buław rydwan as mieczy - no tutaj pewnie sobie sama dobrze zinterpretowałaś - na pewno jest jakiś ruch w sprawie finansów i jakaś zmiana, wyjaśenie, ustalenia

uczucia - 2 kielichów - no fajnie:-) jakieś zauroczenie:-)

zdrowie -kapłanka (dołozony rycerz mieczy gwiazda) tak, też bym tak widziała, że jakiś pan - lekarz go wykona

otoczenie - 4 monet - nie wyjdziesz ponad to, co masz/znasz

dom - paź mieczy wisielec pyskaty synek się zaznacza:-)

niespodzianka - król mieczy 5 monet - mniej pieniędzy, może o alimenty chodzić

co robić -4 buław cieszyć się zyciem

nie robić - sąd nie robić wymówek

rada - koło fortuny mam się zdac na los