Skocz do zawartości

Jak szukać pracy?


kati2502

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry!

Moim dylematem jest brak pracy.Szukam jej od miesięcy, przechodzę rozmowy rekrutacyjne, wydaje mi sie,że wszystko jest na dobrej drodze i... odmowa. I tak wkółko.Co może być powodem? Jak to zmienić?

Pracuje nad przekonaniami, na rozmowy ide odważnie i raczej robie wrażnie kompetentnej. Czuje, że problem tkwi gdzie indziej .Ale gdzie?

bardzo prosze o pomoc, radę.

pozdrawiam

katarzyna:_smutny::_smutny::_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

hej... tak sobie patrze na to i zaraz napisze co mi wyszlo w kartach bo moze w nich jest podpowiedz... jesli nic sie nei zgadza to trudno,,, ale starałam sie pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Czy nie doświadczyłaś w niedalekiej przeszłości zranienia od np, pracodwacy, tak jakby była to osoba maująca bardzo duże wpływy, wykorzystująca swoją przewage nie fizycznie, ale wręcz psychicznie.... nie wiem czy nie uległas z jego strony POWAŻNEGO zachwiania równowahgi wewnętrznej byc moze smaooceny...? Pokazuje się, ż emasz duze trudności byc może wciąż chodzi o brak pewnośic siebie, ale moze byc tez tak, ze poprzez swoje zachowanie, ktore Tobie wydaje ise w porzadku pracodawcy rezygnują... z jednej strony pokazujesz sie jako osoba niesmiała a zdrugiej mam wrażenie, że może zbyt wyniosla... i oni to widzą....?Nie odczuwasz tak tego? Moze zbyt silnie walczysz z samą sobą i to powoduje coś co widza inni, Ty neikoenicznie...? Nie masz problemów z wyrażaniem mysli poprzez słowa,,, moze i stres powodowac jakies zwątpienie... karty pokazuja, ze sznasa na p[race jest Tylko abys nie poddawała się...

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje.Pomyśle nad tym głębiej.

Zagubiłam sie zawodowo,przebywając wiele lat za granicą.Myslałam tylko o dochodach, ale nie o satysfakcji z pracy.Sądziłam, że jako cudzoziemiec nie otrzymam nic dobrego.Przez to do dziś nie wiem , co mam robić i próbuje w wielu branżach.(Jestem juz w Polsce po latach).

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Katarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

wiesz, tak szczerze miowiac to fakt, neiw zielam za bardzo pod uwage, ale pokazywalu katry wlasnie,ze usilnie dazysz do uzyskania dobr materialnych... sama odszlas do wniosku,ze gdzies w tym sie zagubilas... :) bedzie dobrze na pewno. nei wiem czy cokolwiek z tego co napisalam jest prawdziwe..? chodzi o wrozbe post wyzje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak...Miałam problemy ze wspólnikiem, potem czułam sie wykorzystywana czasowo w innej pracy(ale myślalam-jak wielu).

Chcąc ukryć swoją niepewnosc, moze przeginam w drugą strone.Faktycznie mam problem z brakiem pewnosci siebie i pracuje nad tym.Ale wciaż czuje zagubienie w tej kwestii.

Ja zaczęłam jakby życie od nowa.Nowy kraj, nowy dom, nowy partner, nowe środowisko.Na własne życzenie i nie przypadkowo.w kartach może przez to być duże zamieszanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

now idzisz.. pokazuje się tutaj taki człowike... przez ktorego mialas te problemy... sama czujesz,ze przeginasz? Bo wiesz trudno mi jest zlozyc w calosc te dwie sprzeczne infromacje karratach poneiwaz dopeiro raczkuej, przy tyum krotkim rozkladzie na 3 karty pokazuje mi sie własnei niepewnsoc siebie a zarazme mozesz przez to w innym miejscu sie gubic i popadac w skrajnosci... jesli jednak tak tego nei czujesz to pewnei sie mylę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

a tak od siebie ja mam ogromne problemy z brakiem pewnosic siebie i wiem jak ciezsko z tym walczyc, ale nei mozemys ie poddawac.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, tak szczerze miowiac to fakt, neiw zielam za bardzo pod uwage, ale pokazywalu katry wlasnie,ze usilnie dazysz do uzyskania dobr materialnych... sama odszlas do wniosku,ze gdzies w tym sie zagubilas... :) bedzie dobrze na pewno. nei wiem czy cokolwiek z tego co napisalam jest prawdziwe..? chodzi o wrozbe post wyzje..

 

Myśle ,że jest wiele prawdy w tym co napisałas Sheino.

Praca za granicą zmieniła mnie.Przestałam w siebie wierzyć, psychicznie też było bardzo zle. Pracuje nad tym od niedawna. Ale potrzebne już były środki antydepresyjne.Dlatego jestem też ostrozniejsza dzisiaj.

Jesli chodzi o dobra materialne, owszem- ale w ramach realizmu- normalna pensja i prawa do emerytury.

Jescze raz dziekuje Sheino i pozdrawiam!

Katarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

nie ma sprawy i tak za wiele nei pomoglam, ale fakt, czasmiw iele naszych niepowodzen bierze się z psychiki... sami sobie tworzymy jakieś wizje,ktore potem po pewnym czasie nas tak ogarniają, ze az zneiwalają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...