Skocz do zawartości

uczucia do końca roku - panna.marta


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

singielka, pracująca, w lipcu okrągłe urodzinki, z nadzieją, że kogoś pozna na dłużej.

 

słońce XIX,giermek pucharów, 2 buław, królowa denarów dołożone rycerz pucharów

 

dokonywanie wyboru, między dwoma panami. Jeśli ja jestem królową denarów, to widać, że stanę przed wyborem.

 

co powinnam zrobić, aby wejść z kimś w stały uklad partnerski? jaką drogę wybrać? (to pytanie to poprostu porada):

 

3 mieczy, papieżyca II, 7 mieczy, papież V

 

chyba już nie ogarniam tych kart, serio.. ale powiem tak podejmować rozważne decyzje, pokonać lęki, połsuchać rad kogoś mądrego?

Odnośnik do komentarza

słońce XIX,giermek pucharów, 2 buław, królowa denarów dołożone rycerz pucharów

 

W okresie letnim pojawi się ktoś, będzie zauroczenie ale moim zdaniem on będzie dosyć bierną osobą i raczej będzie się przyglądał zamiast zadziałać.

 

co powinnam zrobić, aby wejść z kimś w stały uklad partnerski? jaką drogę wybrać? (to pytanie to poprostu porada):

 

3 mieczy, papieżyca II, 7 mieczy, papież V

Ja to widzę tak, że przy wyborze kandydata na ewentualny związek, zamiast sercem powinnaś się kierować rozumem i tym co Ci podpowiada intuicja.

Odnośnik do komentarza

słońce XIX,giermek pucharów, 2 buław, królowa denarów dołożone rycerz pucharów

okazji do poznania nowych ludzi będziesz miała sporo, na wszelakich imprezach/spotkaniach, jednak patrzac na karty nic się konkretnego nie zadzieje. niby będzie dwóch panów, ale niestety biernych- wyłacznie przygladajacych się, jakby wyczekujacych na jakichś ruch z Twojej strony.

 

 

3 mieczy, papieżyca II, 7 mieczy, papież V

Marta, wybacz ale mam wrażenie, że to nie Twój czas. Karty wskazują że, powinnaś poczekać, obserwować, skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach,

 

powodzenie:)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Do końca roku flirty, podrywy, beda adoratorzy, ale to nic stałego.

 

Powinnaś przygotować się, ze to nie Twój czas, byc mniej ufną wobec mężczyzn, nie podawać się na tacy..

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

panna.marta - tak z ciekawości: możesz zrobić rozkład na pierwsze półrocze przyszłego roku? W innym wątku napomknęłam, że coś ciekawego w sferze Twoich relacji damsko-męskich może się zdarzyć w okolicach kwietnia przyszłego roku. I dlatego ciekawi mnie co na to karty :wink:

 

Pozdrawiam, manana

Odnośnik do komentarza

słońce XIX, giermek pucharów, 2 buław, królowa denarów dołożone rycerz pucharów

mogą być flirty, ale nic szczególnego, będziesz raczej obserwować panów, może na koniec roku pojawi się ktoś, kim będziesz zainteresowana

 

co powinnam zrobić, aby wejść z kimś w stały uklad partnerski? jaką drogę wybrać? (to pytanie to poprostu porada):

 

3 mieczy, papieżyca II, 7 mieczy, papież V

pomyślałam sobie o Twoim nastawieniu... może jesteś w jakiś sposób nierozliczona z przeszłością, z czymś co nie pozwala Ci się otworzyć na nowy związek?

może obawiasz się wykorzystania? Papieżyca jest zamknięta raczej na relacje damsko -męskie, i ta 7 mieczy daje do myślenia... może z czymś się nie pogodziłaś, nie wybaczyłaś i to Cię blokuje...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...