Skocz do zawartości

Wspolne mieszkanie


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Rok razem. Chcielibysmy ze soba zamieszkac

 

Czy zamieszkamy razem do konta tego roku?: 10 pucharów, rydwan, Sprawka, Rycek denarów - 10 pucharów moze tu mowic o moim domu rodzinnym albo o naszym wspolnym. Bardzo duze prawdopodbienstwo, ze to ja bym sie przeprowadzila (rydwan) . Karty wydaja sie obiecujace. 10 pucharow nasze mieszkanie i budowanie rodziny, rydwan przeprowadzka, Sprawa + rycek denarow taki troche zarecznowy. Sprawiedliwosc jako formalizacja zwiazku,, rycerz denarow jako pierscionek.

 

CO sadzcie?

Odnośnik do komentarza

Czy zamieszkamy razem do konta tego roku?: 10 pucharów, rydwan, Sprawka, Rycek denarów

Szczerze... sama nie wiem.. z jednej strony 10 pucharów to szczęście i to we dwoje, swoista sielanka (choć może nie trwać długo) z drugiej to 10 a one na początku rozkładów zazwyczaj pokazują mi, że będzie jak było.

Obstawiam więc, że będziecie się do tego zabierać i szykować krok po kroku... może zatem to nie zdarzyć się w tym roku. Jakieś ustalenia wcześniej będziecie musieli poczynić i systematycznie krok po kroku możecie się do tego zbliżać. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem będą przymiarki, ale Rycerz Denarów odwleka w czasie. Sprawka to może być załatwianie formalności, oglądanie mieszkań, czy coś w tym stylu.

No 10 Kielichów też słyszałam, że na początku rozkładu nie jest do końca tak sielankową kartą.

Życzę Ci jednak powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

10 kielichów jako pierwsza karta pokazuje mi, że zostanie tak, jak do tej pory. Rycek denarów odwleka w czasie, chociaż zazwyczaj pozytywnie się wszystko kończy. Na pewno bedą przymiarki, możliwe, że oglądanie mieszkań, czytanie ogłoszeń itp. Ciekawe karty, koniecznie daj znać, jak to się ostatecznie ułoży :)

Odnośnik do komentarza

No ja widzę w tym Rycerzu denarów jakiś kredyt. 10 kielichów wygląda na wspólne życie :), ale na pewno nie w dotychczasowych miejscach zamieszkania (Rydwan).

Myślę, że najpierw popróbujecie pomieszkać u siebie, a potem przeprowadzicie się na poważnie na wspólne mieszkanie, ale to drugie jeszcze nie w tym roku.

Edytowane przez kirsty16
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...