Jump to content

jutro rozmowa o pracę

Mefista
 Share

Recommended Posts

Niespodziewanie dostałam telefon o rozmowę o pracę. Nie wiem czy bym się odnalazła w klimacie. Wiem, że długo szukają kogoś na to stanowisko (ponad miesiąc), więc pewnie wysokie wymagania.

Jak przebiegnie rozmowa?

Królowa Buław - Kapłanka - Słońce

Energicznie, nie wiem czy Królową Buław będzie osoba przeprowadzająca rozmowę czy ja, ale pewnie to tamta osoba. Kapłanka może oznaczać mnie, mój spokój? Słońce, że jednak przebiegnie dobrze ta rozmowa, w dobrym kierunku?

Czy dostanę tę pracę?

Królowa Mieczy - 8 denarów - 3 buław

Nie dostanę.

Jak przebiegnie rozmowa?

Królowa Buław - Kapłanka - Słońce

Rozkład wieńczy Słońce więc wróżba na rozmowę jest bardzo pomyślna. Będziesz rozmawiać z kobietą, która wyjaśni Ci na czym będzie polegać praca, czego będą od Ciebie oczekiwać itp. Raczej nie będziesz się zbytnio stresować. Zachowasz spokój.

Czy dostanę tę pracę?

Królowa Mieczy - 8 denarów - 3 buław

Wydaje mi się, że masz spore szanse na tą pracę i że czeka Cię w związku z tym jakieś szkolenie. Powodzenia

Wydaje mi się, że masz szanse. Mi ostatnio jak wypadła 8 denarów to właśnie otrzymałam pracę. Rozmowa na początku może być zdominowana przez kobietę, ty będziesz zdystansowana, ale spokojna. Słońce to powodzenie.

Rozmowa będzie przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze. Zostaniesz potraktowana jak specjalistka lub przygotuj się trochę by tak wypaść.

Czy dostaniesz tą pracę? Królowa Mieczy jest mądra, dobrze włada językiem i rozumem. 8 monet to przecież praca. 3 buław możesz trochę poczekać na wyniki rozmowy.

Weryfikacja owszem: zaspałam :D Nie było żadnej rozmowy ;) Mimo wszystko się cieszę, bo nie odnalazłabym się w tej pracy.