Skocz do zawartości

pogrzeby babci, falszywa kolezanka w czrnej sukience, czarny labrador


clara_aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dzisiaj pokrecony sen. Najpierw snilo mi sie, ze moja niezyjaca juz babcia zawarla ze mna umowe, ze cos na mnie przepisze, ale za to bede ja co tydzien odwiedzac. Zastanawialam sie jak ja mam sie nia opiekowac, skoro pracuje w Niemczech. Kolejna scena, byl to juz pogrzeb babci, jechalismy na cmentarz a ja sie zastanawialam czy bede plakac. Pozniej snil mi sie pogrzeb drugiej babci (3 tygodnie temu na prawde mial miejsce). Weszlam do lazienki, zobaczylam falszywa kolezanke, ktora mnie nie lubi, w czarnej sukience. Zastanawialam sie czemu ona przyszla na oba pogrzeby moich babc skoro mnie nie lubi, i dlaczego nie zlozyla mi kondolencji. Kolejna scena jaka pamietam, to, ze gdzies zmierzalam z grupa ludzi, jeden facet mial czarnego labradora, ten pies wydawal mi sie przyjazny, ale w pewnym momencie nie wiem czemu sciskalam go za pysk on chcial mi sie wyrwac, ja chcialam juz go puscic, ale balam sie, ze wtedy mnie pogryzie, za to ze mu dokuczalam. Chcialam wtedy stanac blisko jego wlasciciela tak by on go wtedy szybko zabral. Ten wlasciciel rowniez szedl w tym samym kierunku, ta sama droga.

Ostatnim razem jak snila mi sie pierwsza babcia, po wprowadzeniu do nowego mieszkania, zorientowalam sie o 4 w nocy, ze palnik od kuchenki sie nie wylancza -

potraktowalam to jak ostrzezenie przed pozarem. Dodam, ze babcie wogole mi sie nie snia. Czy te sny moga cos oznaczac?

Edytowane przez clara_aneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...