Skocz do zawartości
marika331

droga życia a cele

Rekomendowane odpowiedzi

marika331

Witam,

zrobiłam swój portret i mam:

droga życia 2/11

wibracja duszy 1/10

ekspresja 6/15

cele życiowe 7/16

podpis 8

brak 5

Z tego, co przeczytałam, to 2 i 5 są w konflikcie..

I wszystko jest nieharmonijne:(

Czy mogę dodać jeszcze jedno imię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Wszystko możesz dodać ale nie polecam robić tego początkującym, bo zmiana numerologiczna nie polega tylko na zmianie wibracji końcowej i np. uzupełnisz sobie nazwę ale co z tego, jeśli ona nie będzie pasowała do istotniejszych niż 2 - 5 wibracji w portrecie? Takie zmiany są jak dla mnie bardzo ryzykowne, jeśli nie ma się doświadczenia i to długiego w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marika331

Rozumiem. A czy są jakieś książki, z których można nabyć takie doświadczenie?

Mam tych książek kilkanaście i w żadnej nie ma wskazówek... Chciałabym tego się nauczyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Nie ma książek traktujących o "zmianie numerologicznej", poza tym z książek nie nabędziesz doświadczenia, a wiesz przecież że teorie należy sprawdzać w praktyce :)

Wskazówki zaś są wszędzie - to opisy właściwości liczb, a cały pic polega na dopasowaniu wibracji nowego imienia do tego co masz, to zaś opiera się po prostu na analizie numerologicznej. No i trzeba kierować się logiką - najważniejsze informacje zawarte są przecież w liczbach, ich istota nie zmienia się - bez względu na to gdzie się znajdą oznaczają to samo, a zadanie polega na tym, by je właściwie do siebie dobrać, wzmocnić to czego jest za mało a by się przydało ;) oraz na tym, by wiedząc co nam przeszkadza - nie dopuszczać do negatywnej ekspresji danej liczby, tyle że tu już wkracza do akcji akt woli.

Trochę o transformacji napisałam tu:

http://www.ezoforum.pl/numerologia/94672-liczba-osobowosci-ekspresji-serca-imienia-i-inne.html

może Ci się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marika331

Dziękuję:)

W takim razie będę dalej praktykować i się uczyć:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi