Jump to content

Horoskop porównawczy - informacje co do wspólnej przyszłości i poczynań - zapytanie


Recommended Posts

Hej :)

 

Chciałabym spytać, czy można sugerować się horoskopem partnerskim (porównawczym, na podstawie dwóch horoskopów urodzeniowych) i na jego podstawie wyciągać wnioski co do wspólnej przyszłości (układy planet, planety jednego z partnerów w domach drugiego itd.)?

W takim horoskopie porównawczym moim i męża jest bardzo dużo "układów" mówiących o emigracji za granicę, za wodę (ostatnio poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką i na tym forum jakiś czas temu prosiłam o interpretację pod tym kątem mego horoskopu urodzeniowego - otrzymałam odpowiedź, że jest tam zapisana emigracja, "za wodę").

 

Co ciekawsze, w horoskopie partnerskim znalazłam także powiązanie odnośnie zawodu mego męża (mundurowy - i taką pracę zaczął dosłownie równocześnie z naszym związkiem).

 

Chciałabym się upewnić, czy mój tok myślenia i interpretacji jest właściwy. Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Ekspert
Eufemia

Ja bym powiedziała, że horoskopem - każdym - można się posiłkować, ale nie sugerować. A jeśli koniecznie chcesz się posiłkować to tylko zinterpretowanemu przez zawodowego, znaczy fachowego astrologa z dużym doświadczeniem. Astrologia to rozległa dziedzina i im więcej się w nią wgryzam tym bardziej widzę ile można popełnić błędów i pomyłek przy roztrząsaniu szczegółów i tak naprawdę najbardziej zgadzają się ogólniki, w sumie takie coś co się da dopasować. Znaczy myślę tu o tym, że np. masz "mundurowego" na MC czy w 6 d i on jest określany daną planetą w danym znaku, ale ta sama planeta i znak obok tego mundurowego oznacza np. pracę lekarza czy urzędnika albo robotnika "w uniformie" bo mundur nosi np. kolejarz, ochroniarz a nie tylko żołnierz czy policjant. A poza tym to i czasy też zwariowane są, ja mam "zapisaną" w natalu pracę inną niż teraz wykonuję, chociaż i zmienność jako taka też ma w tym duży udział. No ale teraz nie robię tego do czego jestem predysponowana naturalnie, do czego mam zdolności, tylko łapię co jest. I to też daje pewne odstępstwa od reguł astrologicznych.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...