Skocz do zawartości

jak będę się bawić? weryfikacja w niedziele


NarratorkaHorrorow

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam dziś spontaniczne zaproszenie na popijawe za miastem z okazji kupały :) Wiecie- muzyka,rzucanie wianków do wody, ognisko.

Jako że, dawno nigdzie nie byłam, a ostatnio zjada mnie stres wynikający z sytuacji w pracy postanowiłam się wybrać/ trochę odpoczać psychicznie.Biorę pod uwagę że, coś może pójść nie tak i wieczór spędze inaczej (zawsze może pójść coś nie tak)

 

jak się będę bawić na nocy kupały?

6 buław

wisielec

9 denarów

 

niespecjalnie, żadnych kielichów, co gorsza nie ma diabła :( 6 buław to pewnie moja radość że, udało mi się tam po raz pierwszy w życiu wybrać, popatrzeć, pobawić się.coś się przedłuży, może podróż, może nasza bytność tam ( poprawiny rano?), czyżbym w 9 denarów poczuła się samotnie, pomimo mnóstwo ludzi wokół? 9 denarów/ wisielec- czyżby mi się nudziło?

 

jakoś niezbyt dobre karty na zabawę, co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z Twoją interpretacją, początkowy entuzjazm może zmienić się w poczucie wyobcowania, czas może się dłużyć... ale nie poddawaj się, skoro rzadko wychodzisz może brakować Ci wprawy,

możesz potraktować to wyjście jak trening towarzyski, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Diabła masz:

6 + 9 = 15 -> XV Diabeł

XII Wisielec w otoczeniu XV Diabła

 

6 buław - jak dla mnie na brak nudy nie powinnaś narzekać, energii też Ci nie braknie :)

XII Wisilec - będziesz tam leżeć? Mnie się skojarzyło z wiankami na wodzie; osoba na tej karcie może i nic nie robi, ale nie widac, aby była z tego powodu smutna

6 + 12 = 18 -> Impreza w nocy? może też jakieś lęki: nuda, nie poznasz nikogo albo spotkasz kogoś, kogo nie chcesz widzieć

9 denarów - może faktycznie smutek z powodu braku osoby towarzyszącej

 

12 + 9 = 21 -> Impreza zamknięta? Albo też to, co napisałaś: za miastem

 

ogólnie: wszystkie karty ładne - poszłabym na tą zabawę :)

6 + 12 + 9 = 27 -> 9 -> noc, samotność, miejsce oświetlone, może dowiesz się czegoś (Pustelnik ma wiedzę)

Odnośnik do komentarza

dziękuje dziewczyny.

 

Euterpe, trafiłaś w samo sedno.

 

"albo spotkasz kogoś, kogo nie chcesz widzieć

9 denarów - może faktycznie smutek z powodu braku osoby towarzyszącej"

- już wiem że, wybiera się tam także pan od rtg z koleżanka.jeśli się pojawie tam, istnieje ogromna szansa że, się tam spotkamy i delikatnie mówiac będzie mi niezrecznie i zwyczajnie przykro.

 

"noc, samotność, miejsce oświetlone, może dowiesz się czegoś (Pustelnik ma wiedzę)"

już się dowiedziałam, a w zasadzie domyśliłam- ów pan z koleżanka się spotykaja, więc faktycznie poczuję się niezbyt dobrze (już czuję się delikatnie mówiac żle)- nie chcę tego pogłębiać, nie chce tego widzieć- nie wiem czy powinnam tam jechać.

 

bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mogę powrócić z weryfikacją. O dziwo bawiłam się dobrze, udało mi się pozjeżdzać z dmuchanego zamku dla dzieci, kupić kilka pamiatek, posłuchać wschodniej muzyki i uczciwie nabyć wianek, którego finalnie szkoda mi było puścić w wodę. Trudno, nie strace dziewictwa do następnej kupały :)

z pespektywy mogę zauważyć że,

6 buław- decyzja, że pomimo wszystko pojadę- niech się dzieje co chce/ nie ważne kogo spotkam, nie będę rezygnować z swoich planów z tego co chce przez kogoś. sporo mnie to kosztowało, ale pierwszy raz w życiu zrobiłam coś dla siebie, bez patrzenia na innych.

wisielec- to podróż, jechaliśmy tam strasznie długo, często się zatrzymywaliśmy by coś wypić- słowem droga tam mi się strasznie dłużyła.W zwiazku z tym że, nie lubie jeżdzić samochodem w dłuższe trasy, odezwała się też wemnie choroba lokomocyjna- faktycznie czułam się żle jadac tam, jeszcze gorzej- wracajac.

9 denarów- o dziwo nie czułam się samotnie, myśle że, 9 denarów odniosła się do tego że, zwyczajnie nie zdażyłam wziać ze soba gotówki, więc na zabawę w zamku/ wianek/pamiatki- musiałam od koleżanki pożyczyć. karta się nie dało zapłacić.

diabeł z podsumy, jak zauważyła Euterpę- odniósł się do tego że, za kołnież nie wylewałam, troche namieszałam z trunkami i wpakowałam się co gorsza w jakaś dziwna relacje z jednym z kolesi z którymi jechaliśmy- skończyło się jego obraza ale zupełnie nad tym nie ubolewam :)

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza

9 denarow to dla mnie nie jest karta samotności. Poprostu żyjesz jak chcesz bez oglądania się na innych, a czy masz tego partnera czy znajomych czy nie to nie czujesz tego jako samotność bo o tym nie myślisz bo inne sprawy masz. Tutaj samozadowolenie masz w tej karcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...