Skocz do zawartości

pytanie o ojca dziecka


Meganos

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wyglada tak ze syn obecnie przebywa z ojcem ktory powiedzial ze nie zgadza sie zeby dziecko do mnie wrocilo. Ja za miesiac wreszcie bede mogla spotkac sie z synem i moje pytanie- czy ojciec dziecka bedzie mi robil problemy w zwiazku z tym ze chce zabrac dziecko spowrotem do siebie?

 

7 bulaw, cesarz, kochankowie i dolozylam 10 bulaw, mag

 

 

no nie wyglada to za dobrze, mozliwe ze bedzie jednak robil mi problemy. Nie za bardzo wiem co mag na koncu moze oznaczac

 

 

ps. prosze o przeniesienie mojego watku do dzialu interpretacje bo przez pomylke zle wpisalam, dziekuje

Edytowane przez meganos0027
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

7 bulaw, cesarz, kochankowie i dolozylam 10 bulaw, mag

 

Cesarz to zapewne Twój partner;

obok niego masz 7 buław - z tej strony zechce wywalczyć swoje

 

w mojej talii obraz Cesarza przy Kochankach wygląda tak: mężczyzna, kobieta i trochę dalej mężczyzna

z tąd wnioskuję, że zechce zachować odległość, która dzieli Ciebie i syna

 

10 buław + mag - starania, trud, aby przekonać go do zmiany zdania

 

 

jestem za tym, że łatwo nie będzie

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam podobnie, 7 Buław i 10 Buław mówią o trudnościach. Postawi się facet. Ten Mag mnie na końcu zastanawia, bo mi pokazuje nowy etap. W każdym razie będą przejścia.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Ten mag na koncu wlasnie nie wiem co oznacza. Ja nie mam zamiaru przekonywac ojca dziecka poprostu jade tam I chce zabrac syna. Mam w wyrok sadowym ze miejsce zamieszkania dziecka jest przy mnie. Wczoraj mnie straszyl przez telefon ze dziecka nie odda dlatego zapytalam kart jak to ogolnie bedzie wygladac jak przyjade

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...