Skocz do zawartości

złoto na sianie


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co oznacza jak śni mi się złoto?

Najpierw byłam w stajni gdzie leżały wszędzie stogi siana i w tej stajni na podłodze leżały kawałki złotej biżuterii. Schyliłam się i podniosłam, patrzę a na sianie leżą kolejne i tak uzbierałam wszystkie miałam całą garść złota, dalej patrzę i leży złota moneta jako jedyna. To też ją wzięłam. Potem nagle znalazłam się w jakimś miejscu i słyszę głos mojego taty, nie widzę go ale go słyszę i podaje mi na ręce moje dziecko (a w realu nie mam dzieci). Miałam syna w wieku ok.1 lub 1.5ra. Wzięłam go na ręce i powiedziałam jaki ciężki.. przyjrzałam się mu: było to ładne zdrowe dziecko, nie tłuste a takie ubite, zadbany, czarne włosy i niebieskie oczy. Byłam zachwycona jakiego mam ładnego i zdrowego syna. Tyle. Co ten sen oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdaniem sen dotyczy spraw zawodowych albo związanych z finansami.

W śnie są dwa symbole czasowe - dziecko i siano wskazujące że sprawa była kiedyś w twoim zainteresowaniu albo podejmowałaś jakieś działania w celu poprawy spraw materialnych a dopiero teraz zbierzesz tego plony. Wiek dziecka wskazuje że to działania z przed roku półtora i są to działania w których wspomagał cię tata. Siano to symbol mówiący o działaniach które w chwili działań nie przynoszą rezultatu a plony są zbierane dopiero później.

Co ważne w twoim śnie jest jedna wskazówka a mianowicie symbol schylenia się - który wskazuje na zmianę perspektywy tak jakbyś musiała zmienić swoją postawę względem tej sprawy aby zobaczyć korzyści z niej płynące.

Złoto to typowy symbol materii czyli w przełożeniu z języka symboli po prostu oznacza materilaizm w najczystszej postaci.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...