Skocz do zawartości

Sierpień u mnie ;)


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Aura - Rycerz Mieczy 7 monet Siła - jakiś facet nie będzie mi dawał spokoju, ale sobie z nim poradzę

Praca -Kapłanka 4 buław - do połowy sierpnia będę na urlopie, albo pokazało się ukrywanie relacji z kolegą

Finanse - 5 buław 6 buław coś wywalczę dobrego dla siebie

Uczucia - Królowa Mieczy Pustelnik Rycerz Buław 9 monet trochę się odizoluję, ale widać, że ktoś będzie krążył

Zdrowie Królowa Monet Gwiazda - idzie ku dobremu ;)

Otoczenie - Słońce miłe i pozytywnie do mnie nastawione

Dom - 10 monet - bezpieczny

Niespodzianka - 9 mieczy 6 kielichów 3 monet spotkanie z kimś, ale przy 9 mieczy może mówić, ze nie do końca jawne

Co robić -Król Monet-słuchać kolegi

Nie robić - Diabeł nie oszukiwać, nie kłamać

Rada - 9 kielichów -cieszyć się zyciem

 

Relacja z kolegą Pustelnik Kapłanka 4 buław spotkania przyjacielskie

Odnośnik do komentarza

Aura: Rycerz Mieczy 7 monet Siła -aura przeczekania trudnego czasu i zmagań

Praca: Kapłanka 4 buław - jak wrócisz będzie bardzo miła atmosfera

Finanse: 5 buław 6 buław - jakaś walka o kasę, która ci się należy

Uczucia: Królowa Mieczy, Pustelnik, Rycerz Buław, 9 monet- jak wyjedziesz na urlop to nie będziesz miała ochoty na romanse, po powrocie ładny flirt

Zdrowie: Królowa Monet Gwiazda - zdrowienie, pełnia zdrowia

Otoczenie: Słońce - miła i ciepła atmosfera

Dom: 10 monet - spełnienie, sielanka

Niespodzianka: 9 mieczy, 6 kielichów, 3 monet- coś niemiłego może wrócić z przeszłości

Co robić: Król Monet- zaufać królowi

Nie robić: Diabeł - nie trzymać się kurczowo czegoś,

Rada: 9 kielichów - pokaż się z dobrej strony

Relacja z kolegą: Pustelnik Kapłanka 4 buław- najpierw będziecie osobno, potem miły romans

Odnośnik do komentarza

Aura - Rycerz Mieczy 7 monet Siła - będziesz przeciążona jakimś kontaktem, ale dasz sobie radę

Praca -Kapłanka 4 buław - ukrywanie czegoś w pracy, co sprawia Ci przyjmeność

Finanse - 5 buław 6 buław - widać rywalizację, ale ty wyjdziesz z niej zwycięsko

Uczucia - Królowa Mieczy Pustelnik Rycerz Buław 9 monet - w tym miesiącu raczej nie będziesz skupiona na uczuciach, odetniesz się, możesz poczuć się samotna, albo będziesz oczekiwała kontaktu od kogoś i przez jakiś czas go nie będzie, dopiero na koniec miesiąca coś się zadzieje tutaj

Zdrowie Królowa Monet Gwiazda - idzie ku dobremu ;)

Otoczenie - Słońce miłe i pozytywnie do mnie nastawione

Dom - 10 monet - bezpieczny

Niespodzianka - 9 mieczy 6 kielichów 3 monet - hm... nie chcę myśleć negatywnie, ale dla mnie karty są negatywne w odczycie, tak jakby coś z przeszłości powroci, coś związanego z pracą

Co robić -Król Monet-skupić się na pracy

Nie robić - Diabeł nie oszukiwać, nie kłamać

Rada - 9 kielichów -cieszyć się zyciem

 

Relacja z kolegą Pustelnik Kapłanka 4 buław - poczujesz się samotna na początku miesiąca, ale chyba na koniec to się zmieni:-)

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Aura - Rycerz Mieczy 7 monet Siła - się zgadzam jakis koleś będzie natrętny w stosunku do ciebie ale sie go pozbędziesz

Praca -Kapłanka 4 buław - niechętnie wrócisz do pracy po urlopie

Finanse - 5 buław 6 buław - co dostaniesz to wydasz, trochę możesz poszaleć z kasą

Uczucia - Królowa Mieczy Pustelnik Rycerz Buław 9 monet - nie będą ci uczucia w głowie w pierwszej połowie miesiaca potem jakis niezobowiązujący fllirt może cię przytrafić

Zdrowie Królowa Monet Gwiazda - nadmiar wody w organizmie, puchnięcie

Otoczenie - Słońce - fajnie, nic cię nie będzie wkurzać

Dom - 10 monet - tak jak z otoczeniem, pozytywne relacje

Niespodzianka - 9 mieczy 6 kielichów 3 monet - spotkanie z kims z przeszłości w większym gronie, 9 mieczy pokazuje mi tez wieczór

Co robić -Król Monet-słuchać kolegi - tak jest :) dobrze ci doradzi

Nie robić - Diabeł - nie ulegaj pokusom

Rada - 9 kielichów -kuop sobie coś ładnego i ciesz się urlopem i życiem

 

Relacja z kolegą Pustelnik Kapłanka 4 buław - przerwa w relacji ale w końcu się spotkacie

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Maestro

WERYFIKACJA

 

Aura - Rycerz Mieczy 7 monet Siła - jakiś facet nie będzie mi dawał spokoju, ale sobie z nim poradzę - EKS mnie molestuje telefonami (jest zablokowany wprawdzie, ale co chwila mam połączenia anulowane

Praca -Kapłanka 4 buław - do połowy sierpnia będę na urlopie, albo pokazało się ukrywanie relacji z kolegą - dokładnie, przy czym nastąpił przełom w relacji, jesteśmy w związku, koleżanki się domyśliły

Finanse - 5 buław 6 buław coś wywalczę dobrego dla siebie - bardzo dobry okres

Uczucia - Królowa Mieczy Pustelnik Rycerz Buław 9 monet trochę się odizoluję, ale widać, że ktoś będzie krążył- na początku byłam sceptyczna, bo nie wiedziałam jakie oczekiwania ma kolega, ale potem sobie wyjasniliśmy pewne sprawy i wiemy, że chcemy byc razem

Zdrowie Królowa Monet Gwiazda - idzie ku dobremu ;)

Otoczenie - Słońce miłe i pozytywnie do mnie nastawione

Dom - 10 monet - bezpieczny

Niespodzianka - 9 mieczy 6 kielichów 3 monet spotkanie z kimś, ale przy 9 mieczy może mówić, ze nie do końca jawne

Co robić -Król Monet-słuchać kolegi - być z nim

Nie robić - Diabeł nie oszukiwać, nie kłamać

Rada - 9 kielichów -cieszyć się zyciem

 

Relacja z kolegą Pustelnik Kapłanka 4 buław spotkania przyjacielskie - związek i wspólne pomieszkiwanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...