Skocz do zawartości

sierpień


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

pracuję, szukam nowej pracy, bo tutaj się nie da... Mam obecnie urlop, pierwszy dzień i w tym dniu wykonałam i odebrałam co najmniej 25 telefonów i wysłałam chyba ok. 30 maili... to chyba nie jest normalne...

Poza tym, w drugim tygodniu wyjeżdżam na upragnione wakacje.

 

Talia: Golden Dawn

 

Dom i rodzina: ksieżniczka (paź) mieczy, książe (rycerz) denarów, 10 buław - czekają mnie jakieś rozmowy, które będą dla mnie trudne i ciężkie...

Praca: 6 buław, 9 buław, rycerz (król) denarów, królowa mieczy - jak zwykle będzie za dużo pracy... zaproponowano mi prowadzenie pewnego projektu, ale obawiam się, że będą chcieli, abym prowadziła to dodatkowo, na co się nie zgodziłam już teraz, więc możliwe, że koniec końców odmówię w tej królowej mieczy....

Poszukiwania pracy: śmierć, książę (rycerz) pucharów, XX sąd+ głupiec - mega ciekawe karty... tak jakbym miała zaprzestać szukania pracy, bo może wpadłam na jakiś pomysł?

Czego się nie spodziewam: 2 pucharów, II kapłanka, XIX słońce - że się kim zauroczę??? albo może coś mi się bardzo spodoba....

Zdrowie: 10 pucharów, Cesarz, Kapłan - ojej chyba moja emocjonalność wychodzi w tej 10 pucharów... to fakt mam ostatnio wszystkiego dość i marzę o tym, aby uciec jak najdalej stąd... albo pójdę z wynikami hormonalnymi i usłyszę jakąś diagnozę...

Odchudzanie: rydwan, 7 mieczy, paź pucharów - na początku miesiąca będzie zryw, później trochę pooszukuję, i na koniec może nie będzie tak źle...ach... chyba już przestanę się tym tak przejmować... nie chce mi się nawet walczyć...

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: ksieżniczka (paź) mieczy, książe (rycerz) denarów, 10 buław - Dyskusja, albo intensywne myślenie o czymś co powinnaś kupić dla domu a nie bardzo cię na to stać

Praca: 6 buław, 9 buław, rycerz (król) denarów, królowa mieczy - tez się zgadzam, nie zgodzisz sie na coś

Poszukiwania pracy: śmierć, książę (rycerz) pucharów, XX sąd+ głupiec - Albo, że ją znajdziesz i to chyba za granicą

Czego się nie spodziewam: 2 pucharów, II kapłanka, XIX słońce - Znajomości, relacji z kimś ale nic poważnego taka chwilowa odskocznia

Zdrowie: 10 pucharów, Cesarz, Kapłan -mi sie to kojarzy z przepracowaniem, urlop z rodzina powinien ci pomóc zregenerować się

Odchudzanie: rydwan, 7 mieczy, paź pucharów - najpierw pójdzie dobrze a potem odpuścisz, urlopy nie służą odchudzaniu :)

 

Powodzenia i miłego miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: ksieżniczka (paź) mieczy, książe (rycerz) denarów, 10 buław - będziesz zmęczona jakimiś dziećmi, względnie dużo ludzi się przewinie

Praca: 6 buław, 9 buław, rycerz (król) denarów, królowa mieczy - postawisz na swoim, wiadomości o kasie,premii

Poszukiwania pracy: śmierć, książę (rycerz) pucharów, XX sąd+ głupiec - zmiana kierunku poszukiwań, pójdziesz nową drogą albo wysokie stanowisko

Zdrowie: 10 pucharów, Cesarz, Kapłan - za dużo emocji, stresu, cesarz mówi o męskich hormonach, kapłan może być lekarzem.

Odchudzanie: rydwan, 7 mieczy, paź pucharów - Będzie ruch potem już coś zgubisz ale zgromadzi się woda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...