Jump to content
Driada0102

wampiryzm

Recommended Posts

Driada0102

Witam.

Wczoraj rozmawiałam z kolegą na temat tarota itp.

Poruszyliśmy temat wampiryzmu o którym nie mam kompletnie pojęcia i doszliśmy do wniosku, że prawdopodobnie nieświadomie jestem takim energetycznym wampirem. Mój były partner zawsze jak ze mną przebywał to źle się czuł. Mówił, że zaczyna robić się zmęczony, senny, nic mu się nie chciało, a z czasem zaczynał go boleć brzuch coraz bardziej. Wyczytałam na forum, że wampirem energetycznym są osoby, które mają depresję i mają luki w uczuciach itp. Muszę przyznać, że jestem osobą, której wiecznie brakuje uczucia i ma potrzebę, aby jej to okazywać cały czas.

Pamiętam, że spory okres mojego życia coś za mną chodziło bo czułam jak coś stoi nade mną w nocy i mnie obserwuje. Będąc zagranicą też takie coś było. Pamiętam jak siedziałam przy komputerze, a obok spał mój syn w koszu Mojżesza i nagle poczułam na sobie, ze coś się na mnie patrzy bardzo intensywnie, czułam strach, ale szybko przyszły mi myśli, że za mną jest mój syn i muszę go chronić i się obróciłam, niczego nie było widać tylko czuć. Gdy wróciłam do PL nie czuję już tej postaci, ale mam lęk przed ciemnymi pomieszczeniami.

Czy możecie mi powiedzieć coś więcej na temat wampiryzmu, czy przy tym mogę stać złe rzeczy itp?

Jak z tym walczyć?

 

PS. nie wiedziałam gdzie dokładnie umieścić ten temat.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

trochę tak pomieszane z poplątanym jeżeli chodzi o energetyczny wampiryzm, i prawie na pewno nie będę w stanie wyplewić wszystkich bredni których się naczytałaś czy nawierzyłaś w nawymyślane bzdury.

 

Zacznijmy do podstaw, skąd masz pewność że chodzi o energetyczny wampiryzm? Przecież nie byłaś zaznajomiona z tematem gdy rozmawiałaś ze znajomym, a sądząc po szybkości i gorliwości z jaką uwierzyłaś że może to byś energetyczny wampiryzm, (pomijając przy tym bardziej racjonalne aczkolwiek niekoniecznie popularne pojęcia jak przestrzeń poznawcza czy wpływ fal elektromagnetycznych na ludzki mózg) szczerze wątpię w Twoją szybką rehabilitację i powrót z krainy czarów do rzeczywistego świata, pominę świat logiki i rozumu, gdyż te tereny mogą być tak dostępne jak podróż na marsa dla ziemskiego planktonu sto lat temu...

 

Sam energetyczny wampiryzm podlega prawom na których jest oparty tzw. świat energetyczny, jednym z tych praw jest równowaga energetyczna, stanu equlibrium (ang.), gdzie w przypadku braku równowagi energetycznej, oraz braku istnienia zewnętrznych czynników wpływających na ruch energii (świadoma lub nieświadoma manipulacja tzw. energią duchową) dochodzi do naturalnego przepływu energii ze stanu wysokiej energii do stanu niskiej energii, (stan niskiej / wysokiej energii jest tutaj używany bardziej jako metafora aniżeli stan który można zmierzyć adekwatną aparaturą z adekwatną skalą) do czasu aż poziomy energii zostaną zrównoważone. Stan tzw. niskiej energii może być spowodowany złym stanem zdrowia, (ciała fizycznego) przebywaniem w niekorzystnym środowisku, pewnego rodzaju deficytu związków mineralnych lub też niekorzystnym stanem umysłu, jednak wymienione stany są tymczasowe i nie są stanem naturalnym, nawet jeżeli były utrzymywane przez okres wielu lat, w przypadku powrotu do zdrowia, zmiany środowiska na bardziej korzystny, zażywaniu suplementów diety czy zmiany stanu umysłu stan tzw. niskiej energii z czasem powinien zmniejszyć swój wpływ oraz przestać odgrywać istotną rolę na drodze powrotu do zdrowia tzw. ciała energetycznego, konsekwentnie, stan energetycznego wampiryzmu występującego na zasadzie wyrównywania energii również powinien przestać odgrywać istotną rolę właśnie przez powrót tzw. ciała energetycznego do stanu zdrowia oraz pierwotnego stanu wysokiej energii. Sam czas wymagany do powrotu do zdrowia tzw. ciała energetycznego w przypadku zachowania optymalnego środowiska zależy w dużej mierze od stanu do którego tzw. ciało energetyczne zostało doprowadzone, w uproszczeniu, im jest mniej uszkodzone tym szybciej się naprawi. Trudno jest ustalić jak poważnego zaniedbania się dopuściłaś, ani też jak poważna jest Twoja sytuacja, jednak w przypadku zaniechania szkodliwych działań nie powinno dojść do pogorszenia sytuacji.

 

Jednak, czy może dojść do czegoś złego? Czy można winić broń palną za śmierć ludzi? Nie, to osób które trzymają broń powinny być adekwatnie odpowiedzialne za swoje czyny, dlatego jeżeli sama nie chcesz wyrządzać krzywdy, krzywdy wyrządzać nie będziesz, a jeżeli trafi się jakaś osoba która będzie bardziej podatna? Wykorzystaj to ;) Zacznij bardziej dbać o stan swojego zdrowia oraz zdrowie swojego tzw. ciała energetycznego, jeżeli po tygodniu dbania o własne zdrowie dana wrażliwa osoba lepiej zareaguje na Twoją obecność, to wskazówka że Twoje tzw. ciało energetyczne podlega powrotowi do zdrowia oraz dąży do tzw. stanu wyższej energii.

 

Jak z tym walczyć? Jeżeli chodzi o niski stan energii, dbaj o zdrowie, zarówno fizyczne, mentalne jak i emocjonalne, tzw. zdrowie duchowe samo powróci do zdrowia na podstawie zdrowia fizycznego, mentalnego oraz emocjonalnego.

 

Jak z tym walczyć? Jeżeli chodzi o "tą postać" dobry stary optymizm, odporność psychiczna oraz równowaga emocjonalna powinny wystarczyć w zupełności. Jeżeli potrzebujesz tymczasowego wsparcia możesz napisać post w dziale pomocy reiki, jednak tego typu pomoc jest tymczasowa, sama musisz zadbać o swoje zdrowie aniżeli liczyć na całodobowe wsparcie czynników zewnętrznych.

 

Z poważaniem,

Auegamma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...