Skocz do zawartości

Coś milego


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coś kiepskawo mi idzie. Jestem bezrobotna (w branży jest tzw. martwy sezon)..i nawet nie mam,gdzie chwilowo się zahaczyć... Pieniędzy nie mam, długi mam przeokrutne, grozi mi komornik... Nawet nie mam komu się wygadać, bo znajomych brak...

Dla znawców astrologii- saturn wszedł w kozła... Ja mam tam natalnego...Czyli szykuje mi się zakończenie cyklu saturna

 

i tak na przekór losowi pytam co dobrego spotka mnie w najbliższym czasie :D

 

8 kijów, 7 mieczy, 6 denarów

 

Dostanę wiadomość... Średnio mnie ucieszy, ale zrobię dobra minę do złej gry i skorzystam z jakiejś 6 denarowej propozycji

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

jakimś cudem uda Ci się związać koniec z końcem

 

a chwilowo można zahaczyć się do marketu na kasę czy roznoszenie towaru, pracy sezonowej, za granicę - kilku znajomych było i nie narzekali na zarobki :)

 

może coś sprzedać: biżuteria, książki, obrazy, niepotrzebne ubrania,..

 

ewentualnie udzielić komuś korków - teraz sierpień, zawsze znajdzie się ktoś, kto ma poprawkę

Odnośnik do komentarza

Euterpe to mi na cv nie odpowiadają! Nie ogarniam co się dzieje. Mieszkam w Krakowie, tu jest masa pracy dorywczej. Zgłaszałam się już wielokrotnie na hostesse, do knajpek, jako naganiaczka do firmy... Nie wybrzydzałam, wysyłam cv gdzie się dało... I brak odzewu... Albo mam po prostu pecha, albo coś pracodawcom we mnie nie pasuje...

 

 

Liczę też na to,że z początkiem września znów wszystko zacznie hulać

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza

Arcan,tak poza kartami jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pracy to w Mcdonaldzie jest rotacja cały czas. Chetnie przyjmuja nawet na umowe probna ( bodajże 2 lub 3 miesiące ) .

Moja koleżanka tam pracowała i mówiła mi jakis czas temu.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Wybrniesz z kłopotów, widać u pieniądze , prawdopodobnie od kogoś wsparcie finansowe, albo ciekawa oferta.

Masz też pokazane w kartach, że w dużej mierze to sam sobie poradzisz w dodatku nauczysz się czegoś nowego, przydatnego no i nabierzesz takiego sprytu (życiowego), 7 mieczy to też karta inteligencji i dobra zdolność odpowiedniego dostosowania się do trudnych sytuacji.

Dobre karty :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...