Skocz do zawartości

Problemy w pracy


szmergel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich:),

 

mam pewien poważny problem w pracy, w związku z czym położyłam karty na tę całą sytuację.

Ogólnie sprawa wygląda tak, przez złe decyzje i zaniedbanie w znacznej mierze mojego przełożonego (trochę też moje ale jedne wynikają z drugich) teraz wszyscy mają problem, w tym niestety ja największy. Niby wiem jak się mam bronić, no ale...

Problem w tym, że mój przełożony jest "nietykalny" ze względu na swoje układy.

 

Zadałam kartom pytanie - jak się dla mnie zakończy ta nieprzyjemna sytuacja, jaka będzie decyzja "Góry"

 

9 Buław / Księżyc / 9 Monet

 

Ja to widzę tak:

Na razie są problemy, czuję się niepewne. W dużej mierze przeżywam wszystko w głowie, ciągle rozmyślając i się przejmując. Wiem, że czeka mnie ciężka rozprawa.

Obawa czy się wybronię. Jednak 9 monet wskazuje na pozytywne rozwiązanie i wyjście jakoś w miarę cało z opresji.

 

Będzie wdzięczna za wszelkie uwagi:)

Odnośnik do komentarza

Widać 9 Buław to postawa obronna czyli pokażesz swoją siłę. Księżyc mówi o niejasnościach i może też radzić postaw sprawę jasno bo ktoś coś namącił. Wyjdziesz cało z tej sytuacji lub możesz nawet awansować bo to "mała cesarzowa". Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Widzę to tak. Dziewiątka Buław niesie ostrzeżenie przed tym co rozegrało się za twoimi plecami. Najprawdopodobniej - prócz niedopatrzenia o którym piszesz - zostałaś dodatkowo "zraniona" przez czyjąś ukierunkowaną wolę. Twoją sytuację ładnie obrazuje karta z talii Waite'a. Księżyc w mojej ocenie wskazuje na potrzebę wczucia się w sytuację innych osób zaangażowanych w powstały problem. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie dokonać jego prawidłowej oceny i uwikłasz się w bardzo niejasne sytuacje powodującą huśtawkę zmiennych nastrojów, skrępowanie i zakłopotanie. Jeżeli uda ci się tego dokonać, twoja prawda zaowocuje (9 Pentakli). Ale po wszystkim pamiętaj o wspaniałomyślności.

Pozdrawiam

Jakub

Edytowane przez Jakub_K
stylistyka
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

9 Buław / Księżyc / 9 Monet

Księżyc mi bardzo często wyskakuje na lęki, idealnie tu pasuje powiedzenie "strach ma wielkie oczy"

w 9 buław może faktycznie dostaniesz trochę po uszach, ale to mogą być Twoje wyobrażenia (+Księżyc)

9 monet jest tutaj pozytywną kartą, osoba na niej jest zadowolona z tego, co posiada, więc ostatniecznie myślę, że wszystko rozejdzie się po kościach

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
9 Buław / Księżyc / 9 Monet

Jeśli spraw dotyczy pieniędzy to są tu niejasności i będzie to jeszcze wyjaśniane. Widać niepokój i czyjeś kombinowanie żeby prawda nie wyszła na jaw.

Kart niby bierne i mówiące o zadowoleniu z sytuacji ale 9 den to po prostu pieniądze i to tak nie zostanie pominięte - albo będą drążyć temat, albo kogoś obciąża kosztami, albo z czasem i tak komuś się oberwie.

 

Księżyc to też energia kobiece wiec dotyczy Ciebie, nie wyszłaś w kartach bezpośrednio bo to że to Ciebie bezpośrednio dotknie może okazać się być dopiero za jakiś czas , weź to pod uwagę i pilnuj co robisz, co podpisujesz, z kim o tym rozmawiasz albo w jakie wchodzisz zlecenia czy układy, bo masz tu opcję że za kilka miesięcy Ciebie mogą umoczyć. Nie koniecznie na tej sprawie ale przy okazji czegoś innego. Ta osoba, która jak piszesz jest "nietykalna" może chcieć się Ciebie pozbyć jako że jesteś niewygodnym świadkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

9 bulaw mówi o kimś kto coś zrobił za czyimś plecami i się obawia ze to wyjdzie na jaw ale obok jest Księżyc co oznacza ukrycie sprawy i kłamstwa a układ kończy 9 denarow wiec może to wszystko oznacza ze sprawy nie zostaną wyciągnięte na wierzch i będziesz z tego zadowolona.

Po dodaniu kart masz tam podwójny Księżyc( mam własny sposób obliczania kart) co potwierdza ze nic nie wyjdzie na jaw, gmatwanie sprawy i kłamstwa. Uważaj byś nie popadla w jakieś chore lęki.

Co jeszcze, 9 denarow to karta pieniędzy wiec może ktoś będzie musiał zapłacić za coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...