Skocz do zawartości

wszczepianie snu


Vviktor sun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio moja matka nażekała że jej znajoma (wiedzma) zsyła jej sny. Niestety nie wiem jakiej treści są to sny,ale zważywszy na to że mają ze sobą spine,to zakładam iż nieciekawe...

 

Moje pytanie co do tego, jaki sposób wpływa się na czyjeś sny, jakie techniki się używa? Dodam iż w tych sprawach siedze już jakiś czas,ale nigdy nie interesowałem się tą tematyką. LD i OOb to nie to samo ;)

 

za wszelkie info z góry dziękuje. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W różne sposoby można wpływać na drugą osobę, na jej sny także. Ilu ludzi, tyle technik. Ale to nie jest przypadkiem jakieś złe, wpływanie na czyjąś wolną wolę itd?

Jeśli to faktycznie sprawka wiedźmy (całkiem zdolna musiała być, swoją drogą), to zważywszy, że sny wychodzą z naszej podświadomości, musiała jakimś sposobem zakraść się do głowy Twojej mamy, a dokładnie dotrzeć do jej podświadomości i zaszczepić tam coś niedobrego. Mogła też wysłać za nią byt powodujący koszmary. A jeśli była mistrzem poruszania się w przestrzeni sennej, to w trakcie własnego świadomego snu mogła wysłać coś do Twojej mamy (która akurat też wtedy spała) :D Za to najprostszym wytłumaczeniem może być fakt, że mama nakręcona konfliktem i negatywnymi emocjami sama zaczęła śnić złe rzeczy.

Nie wolałabyś raczej wiedzieć jak się tego problemu pozbyć? Koszmary, poza negatywnym wpływem na psychikę, mogą być bardzo wyczerpujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam tylko to co twierdzi moja matka ;) jaka jest prawda to nie wiem. Uparcie nie chce zdradzać szczegółów. :/ Co do radzenia sobie z koszmarami i ewentualną obroną to ja znam temat i już mamuśke uświadomiłęm co robić należy :)

 

Jedyny minus to to że się zacietrzewiła na tamtą Babe jeszcze bardziej i "wojować" jej sie zachciało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wydaje mi się, że te sny są nie efektem działań tamtej "baby", lecz twojej matki, na jej własne życzenie. Bądź co bądź jak się pewne emocje tłamsi i o czymś mysli bezustannie to jednak i w sanch się to potrafi odzwierciedlić, no ale sam to wiesz z racji tego, że snami się zajmujesz.

 

Najpierw niech emocjonalnie i energetycznie twa matka się oczyści, a potem ew. rzuca oskarżenia w kierunku innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że wiedza jak się "wpływa na czyjeś sny" jest ci potrzebna dla własnej korzyści, a historyjka o mamie i wiedźmie jest wymyślona ;)

Zjawisko o którym piszesz nazywa się dreamwalking. Owszem pojęcie to nie jest tożsame z LD i OOBE, jednak się z nimi trochę łączy. Podobno najprostszą metodą jest wyobrażenie sobie w stanie świadego snu lustra, w nim trzeba zwizualizować osobę, do której snu chcemy wejść. Następnie wystarczy przejść przrz taflę lustra. Metod jest dużo, ale nie ma sensu tego tu przeklejać :) Niestety sama nie praktykowałam dreamwalkingu, więc nie mogę stwierdzić czy to działa i czy w ogóle jest to możliwe a także ewentualnych konsekwencji z tym związanych.

Edytowane przez Eilidh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jesli chodzi o moje doświadczenie lustro we śnie pokazuje mi moje wcześniejsze wcielenia, osobę, miejsce i czas. Kiedys stałam przed lustrem i wyszalam z siebie a ta przede mna nie miała oczu tylko całe białe oczy i uderzała tafle lustra głowa... ale to chyba nie na temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Można wchodzić w czyjeś sny, ja tego nie umiem ale pewien nauczyciel duchowy parę raz wszedł w moje sny świadome i pewnie innych osób a wiem to napewno bo nam o tym powiedziała w dniu kursu. Ale wydaje mi sie ze trzeba miec jakies wieksze zdolności metafizyczne by to robić. Z tego co mówiła to przed pojsciem to lozka mówisz sobie że chcesz dana osobę odwiedzić i chyba po 2 w nocy to musi być ale nie jestem pewna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...