Skocz do zawartości

Czy spotkamy się we wrześniu? ZWERYFIKOWANY


Majeczka3

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o spotkanie z byłym narzeczonym , nie widzielismy sie kilka miesiecy choc jestesmy w kontakcie smsowym/internetowym (od czasu do czasu). Czy spotkamy sie we wrzesniu ? (Chodzi mi o umowione spotkanie )

 

10 Kielichów + 4 buław + As Buław

 

Z tych kart jestem prawie pewna ze sie spotkamy. Nie wiem czy jeszcze cos mozna z nich wyczytac ?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

jestem na nie:

- rozkład zaczyna karta 10 pucharów

- z sumowania wychodzi XV Diabeł -> 10+4+1=15, a ten oznacza pokrzyżowanie planów

- 4 buław czasami pokazuje spotkania w czterech ścianach, ale tutaj jest na drugim miejscu, odgrodzona przez dziesiątkę

Odnośnik do komentarza
jestem na nie:

- rozkład zaczyna karta 10 pucharów

- z sumowania wychodzi XV Diabeł -> 10+4+1=15, a ten oznacza pokrzyżowanie planów

- 4 buław czasami pokazuje spotkania w czterech ścianach, ale tutaj jest na drugim miejscu, odgrodzona przez dziesiątkę[/QUO

 

Apropo 4 scian kiedys rozmawialismy ze zaprosi mnie do domu jak zakonczy remont a wlasnie go skonczył wiec ja mysle ze jednak sie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Bedzie spotkanie i seks ( stad ten diabel w sumie i as bulaw) wg mnie

 

Edit: istnieje tez mozliwosc, ze karty pokazaly Twoje oczekiwania i pragnienia. Na swoje sprawy do ktorych posiada sie emocjonalne podejscie lepiej prosic innych o karty

Odnośnik do komentarza
Chodzi o spotkanie z byłym narzeczonym , nie widzielismy sie kilka miesiecy choc jestesmy w kontakcie smsowym/internetowym (od czasu do czasu). Czy spotkamy sie we wrzesniu ? (Chodzi mi o umowione spotkanie )

 

10 Kielichów + 4 buław + As Buław

 

Z tych kart jestem prawie pewna ze sie spotkamy. Nie wiem czy jeszcze cos mozna z nich wyczytac ?

 

Mam wrażenie że się spotkacie :) mnie w sumie tutaj ukazuje się Cesarzowa :) Co daje pozytywny wynik

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...