Skocz do zawartości

Cereskowy Wrzesień 2017 ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka lat 38, bezdzietna, pracująca za granicą i lubię swoją pracę ,dostałam nowy kontrakt, trochę zajmuję się rękodziełem obecnie mieszkam za granicą u brata i jego dziewczyny, mam konflikt z znajomymi brata i jego laski, którzy też tu mieszkają. Pierwszy tydzień września jestem jeszcze w PL potem wracam. Jestem zainteresowana kolegą z pracy obiecał mi randki po moim powrocie . Wykorzystałam mu w międzyczasie kolegę :) Kupiłam samochód.

Tarot Manga ( Kapłanka i Papież są zamienieni miejscami)

 

Aura: IX Monet, Rycerz Mieczy- taka aura niby mam wszystko pracę, mieszkanie, samochód, zapisałam się na naukę języka, rozwijam hobby ale czegoś brakuje aaa wiem nie mam faceta :)

 

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - o tu powinno być dobrze, sprzedawać będę

 

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ - heh prawdopodobnie oleję trochę tak jak w sierpniu, bo coś mnie odciągnie od tego

Finanse: V Monet, XX SĄD - bida z nędzą dostanę małą wypłatę, bo na urlopie byłam i doszedł mi nowy kredyt za samochód ale dam radę

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław - facet, który do tej pory nie podejmował działań zmobilizuje się i w końcu się ruszy

 

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów - ja tu widzę postęp, rozwój i w końcu zacznę z nim chodzić na randki.

 

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT - relacja z kimś innej narodowości, randki (tak sie nakręciłam, że w każdej karcie je widzę) wychodzenie wieczorem

 

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT - nie być bierną, wykazać inicjatywę

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław - tak, uda mi sie uwolnić od jakichś ograniczeń

Odnośnik do komentarza

aura: IX Monet, Rycerz Mieczy- rozsądne analizowanie wydatków

 

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - będzie oferta współpracy lub dobrego zakupu

 

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ - coś Ci się tam nie spodoba

 

Finanse: V Monet, XX SĄD - wydatki

 

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław -

 

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów - spotkania dla przyjemności

 

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT - wydaje mi się, że jakaś relacja się zakończy

 

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT - musisz sobie coś odpuścić (będzie to może wymagało jakiejś dojrzałej decyzji?)

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław - postanowisz się uwolnić z czegoś co Cię ogranicza

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Aura: IX Monet, Rycerz Mieczy mężczyzna kilka razy Cię zaskoczy w tym miesiącu

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - bardzo ładnie, sprzedasz z zyskiem, może nawet wejdziesz w jakiś układ z kimś, tzn.,znajdziesz stałego klienta

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ chyba będzie zatrzymanie

Finanse: V Monet, XX SĄD odbijesz się od dna

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław Mężczyzna będzie wytrwale walczył o Ciebie

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów bardzo ładna relacja, będzie walczył o Ciebie, co zresztą widać w pozostałych kartach

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT miłe spotkanie z kimś, kogo znałaś np.tylko z netu, ew. ukradkowe spotkania w pracy, czy po pracy

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT uważaj na jakąś kobietę, która może mieszkac w innym kraju niz TY

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław generalnie jako kobieta poczujesz się spełniona, ale ograniczysz z kims kontakt

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura: IX Monet, Rycerz Mieczy będziesz się stroiła i wypiękniejesz dla jakiegoś pana

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - dobry klient, może na stałe

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ - rzucisz to w diabły

Finanse: V Monet, XX SĄD na początku kiepsko potem będzie dobrze

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław - widać, że pan zagiął na Ciebie parol ;)

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów - spotkania, romansik

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT - mogą wyjść na jaw jakieś nieścisłości związane z umową, które wcześniej były ukryte

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT - zachowaj swoje sprawy dla siebie, nie puszczaj informacji w świat

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław - Ja bym powiedziała, że się wylaszczysz ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dziękuję za pomoc :)

WERYFIKACJA

 

Singielka lat 38, bezdzietna, pracująca za granicą i lubię swoją pracę ,dostałam nowy kontrakt, trochę zajmuję się rękodziełem obecnie mieszkam za granicą u brata i jego dziewczyny, mam konflikt z znajomymi brata i jego laski, którzy też tu mieszkają. Pierwszy tydzień września jestem jeszcze w PL potem wracam. Jestem zainteresowana kolegą z pracy obiecał mi randki po moim powrocie . Wykorzystałam mu w międzyczasie kolegę :) Kupiłam samochód.

Tarot Manga ( Kapłanka i Papież są zamienieni miejscami)

 

Aura: IX Monet, Rycerz Mieczy- taka aura niby mam wszystko pracę, mieszkanie, samochód, zapisałam się na naukę języka, rozwijam hobby ale czegoś brakuje aaa wiem nie mam faceta :)

 

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - o tu powinno być dobrze, sprzedawać będę - nie jest tragicznie ale nie było tez rewelacji aczkolwiek sporo uszyłam i mam kilka nowych pomysłów

 

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ - heh prawdopodobnie oleję trochę tak jak w sierpniu, bo coś mnie odciągnie od tego

Finanse: V Monet, XX SĄD - bida z nędzą dostanę małą wypłatę, bo na urlopie byłam i doszedł mi nowy kredyt za samochód ale dam radę - było krucho ale wyszłam z tego

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław - facet, który do tej pory nie podejmował działań zmobilizuje się i w końcu się ruszy - po imprezie w pracy gdzie zamiast w jeansach i dresie poszłam w sukience 4 facetów za mną łazi niestesty żadne z nich mnie nie interesuje

 

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów - ja tu widzę postęp, rozwój i w końcu zacznę z nim chodzić na randki. - zero kontaktu, randek itp podpisali mu niespodziewanie urlop i w dniu, w którym ja wróciłam on poleciał odwiedzić rodzinę

 

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT - relacja z kimś innej narodowości, randki (tak sie nakręciłam, że w każdej karcie je widzę) wychodzenie wieczorem - zakończyłam relację z kilkoma "koleżankami" z pracy

 

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT - nie być bierną, wykazać inicjatywę

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław - tak, uda mi sie uwolnić od jakichś ograniczeń

- mam samochód nie jestem już uzależniona ani od pogody ani od ludzi

 

 

aura: IX Monet, Rycerz Mieczy- rozsądne analizowanie wydatków

 

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - będzie oferta współpracy lub dobrego zakupu

 

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ - coś Ci się tam nie spodoba

 

Finanse: V Monet, XX SĄD - wydatki

 

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław -

 

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów - spotkania dla przyjemności

 

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT - wydaje mi się, że jakaś relacja się zakończy

 

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT - musisz sobie coś odpuścić (będzie to może wymagało jakiejś dojrzałej decyzji?)

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław - postanowisz się uwolnić z czegoś co Cię ogranicza

 

 

Aura: IX Monet, Rycerz Mieczy mężczyzna kilka razy Cię zaskoczy w tym miesiącu

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - bardzo ładnie, sprzedasz z zyskiem, może nawet wejdziesz w jakiś układ z kimś, tzn.,znajdziesz stałego klienta

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ chyba będzie zatrzymanie

Finanse: V Monet, XX SĄD odbijesz się od dna

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław Mężczyzna będzie wytrwale walczył o Ciebie

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów bardzo ładna relacja, będzie walczył o Ciebie, co zresztą widać w pozostałych kartach

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT miłe spotkanie z kimś, kogo znałaś np.tylko z netu, ew. ukradkowe spotkania w pracy, czy po pracy

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT uważaj na jakąś kobietę, która może mieszkac w innym kraju niz TY

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław generalnie jako kobieta poczujesz się spełniona, ale ograniczysz z kims kontakt

 

 

Aura: IX Monet, Rycerz Mieczy będziesz się stroiła i wypiękniejesz dla jakiegoś pana

Moje rękodzieło: II kielichów, VI Monet - dobry klient, może na stałe

Kurs Językowy: IV Mieczy, XV DIABEŁ - rzucisz to w diabły

Finanse: V Monet, XX SĄD na początku kiepsko potem będzie dobrze

Uczucia: Rycerz Monet, IV CESARZ, VII Buław - widać, że pan zagiął na Ciebie parol ;)

Relacje z S. (kolega, który mi się podoba) -III Monet, Król Buław, VI Kielichów - spotkania, romansik

Niespodzianka: VI KOCHANKOWIE, XVIII KSIĘŻYC, XXI ŚWIAT - mogą wyjść na jaw jakieś nieścisłości związane z umową, które wcześniej były ukryte

Ostrzeżenie: V Kapłanka, XXI ŚWIAT - zachowaj swoje sprawy dla siebie, nie puszczaj informacji w świat

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakieś zmiany w moim życiu czy nie): III CESARZOWA, VIII Mieczy, As Buław - Ja bym powiedziała, że się wylaszczysz ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...