Skocz do zawartości

Czy poradze sobie w szkole muzycznej?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zbliża sie początek roku i mam mieszane uczucia, czy dam rade pogodzić szkołę ze studiami.

Rozłożyłem krzyż celtycki.

Czy poradze sobie w szkole muzycznej?

 

 

1. To obecna sytuacja pytającego - 8 monet

2. To przeszkoda - Arcykapłan

3. Tutaj świadomość, dążenia, cel, lub doświadczenie z jakiego może korzystać pytający. - 5 mieczy

4. Tutaj nieświadomość, to co klient musi jeszcze dopracować lub, nieświadome dążenia - 2 mieczy

5. Ukazuje niedaleką przeszłość - Giermek Kielichów

6. Ukazuje bliską przyszłość - Rycerz Buław

7. Postawa pytającego w tej sprawie lub jego uczucia i emocje - 3 buław

8. Wpływ otoczenia, bądź jak widzi pytającego otoczenie - Śmierć

9. Pragnienia lub obawy związane ze sprawą - Cesarzowa

10. Wynik, oparty na odczycie wszystkich poprzednich kart z rozkładu. - 4 miecze

 

 

1,2.Obecnie czeka mnie systematyczna praca nad rozwojem głosu. Studia mogą jednak okazać sie przeszkodą. Być może 8 monet to ogrom pracy po zsumowaniu studiów i szkoły.

3.Tutaj świadomość pracy nad własnymi ograniczeniami.

4.To moja obawa przed podjęciem decyzji. Boje sie, że zajęcia nałożą sie i będe musiał wybrać mięzy jednym a drugim.

5.Dobra wiadomość o dostaniu sie do szkoły muzycznej.

6.Dużo będzie sie działo. Będe bardzo aktywny w dążeniu do moich celów.

7.Wierze, ze dostanie sie do szkoły to już duży krok, aby zostać śpiewakiem w przyszłości.

8.Tutaj pomyślałem o mojej babi, która nie jest zadowolona. Ale ogólnie cała rodzina oprócz rodziców podeszła do tego obojętnie.

9.Mam nadzieje, ze osiągne cel i moje kształecenie zaowocuje pięknym głosem.

10.Tutaj troche tarot mnie ostudził. Możliwe, ze jednak za dużo biore na swoje barki i konieczny będzie odpoczynek. Po dynamicznym rycerzu buław trzeba będzie na chwile przystanąć. (Mam nadzieje, ze to może ozaczać odpoczynek. Może będąc w energi rycerza buław będę nabierał sił :paker: )

 

Bardzo prosze o pomoc - szczególnie przy wyniku :)

Odnośnik do komentarza

. To obecna sytuacja pytającego - 8 monet - chcesz podjąć dodatkowe zadanie

2. To przeszkoda - Arcykapłan - narazie brak ruchu , działania, tylko sfera zamiłowania

3. Tutaj świadomość, dążenia, cel, lub doświadczenie z jakiego może korzystać pytający. - 5 mieczy - no będzie Cię to kosztować trochę wysiłku i będzie Ci ciężko, tak jakby po trupach do celu, przez krew i łzy

4. Tutaj nieświadomość, to co klient musi jeszcze dopracować lub, nieświadome dążenia - 2 mieczy - rozważasz jeszcze za i przeciw

5. Ukazuje niedaleką przeszłość - Giermek Kielichów - zdecydujesz się, ale tak dość spontanicznie, możliwe, że Cię ktoś też namówi

6. Ukazuje bliską przyszłość - Rycerz Buław - podejmiesz się wyzwania

7. Postawa pytającego w tej sprawie lub jego uczucia i emocje - 3 buław - jesteś gotowa

8. Wpływ otoczenia, bądź jak widzi pytającego otoczenie - Śmierć - nikt Ci nie pomaga podjąć decyzji, jesteś z tym osamotniona

9. Pragnienia lub obawy związane ze sprawą - Cesarzowa- chcesz się w tym spełnić

10. Wynik, oparty na odczycie wszystkich poprzednich kart z rozkładu. - 4 miecze - dla mnie podejmiesz się

Odnośnik do komentarza

3.Bardzo możliwe, bo będzie naprawde wiele nauki.

5.Tak.Trafiłaś w 10. Nauczycielka powiedziała mi, że będzie nabór do szkoły muzycznej i powiniennem spróbować.

8.Z tą decyzją to było tak, że wiedzieli tylko rodzice, a reszta rodziny dowiedziała sie kiedy sie dostałem. Ale ich to nie obeszło. Fakt, ze mnie to troche zasmuciło i poczułem ten brak zainteresowania.

10.Mam zamiar sie podjąć na 100%, bo mam silną motywacje. To moje marzenie :)

 

Dziękuje Ci bardzo. Pomogłaś mi :)

PS:Widziałem, ze pisałaśo mnie w formie żeńskiej, ale jestem chłopakiem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...