Skocz do zawartości

Zabieg


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień w piątek mam zabieg kosmetyczny będzie w znieczuleniu. Trochę się boję. Wykonywać go będzie kobieta.

 

Czy będę zadowolona z efektów zabiegu?

 

Król buław, słońce XIX, 4 kielichy

 

Zaniepokoila mnie 4 kielichów. Jednak słońce zawsze działa łagodząco na rozkład dlatego obstawiam, że wszystko będzie dobrze i będę zadowolona.

 

Za wszystkie opinie dziękuję i zweryfikuję oczywiście za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Czy będę zadowolona z efektów zabiegu?

 

Król buław, słońce XIX, 4 kielichy

 

 

Z zabiegiem wszystko będzie ok. efekt będzie taki jaki ma być tylko ty będziesz rozczarowana,bo będziesz spodziewać się czegoś więcej. A tak z ciekawości co robisz ? :)

Odnośnik do komentarza

Trochę off topic bo tu mowa o kartach (wybaczcie lub usuńcie :wink: ) - a ja tak w planety zajrzałam.

Piątek 8 września to korzystny dzień na pozbywanie się niechcianych elementów w naszym wyglądzie. Dobrze się uda np. depilacja, regulacja brwi, wszelkie kuracje/zabiegi oczyszczające. W piątek Księżyc z Saturnem (natalnym) będą w trygonie więc to dobry czas na oczyszczanie skóry. Jenak Księżyc jest malejący więc gorzej wchłaniają się wszelkie kremy, odżywki, maści itp. - to może po takim zabiegu spowodować, że ewentualne podrażnienia nie zostaną tak szybko złagodzone.

Pzdr. manana

Edytowane przez manana
Odnośnik do komentarza

No więc zweryfikuję ten wątek, gdyż dzisiaj byłam na zabiegu. Był to makijaż permanentny brwi. Już drugi w moim życiu. Pierwszy był nieudany. Panie miały nielada wyzwanie by zrobić drugi, bo pierwszy się nie wchlonal. Jestem zadowolona. Jest świetna baza,/ kształt świetny kolor. Sa jeszcze pewne lekkie niedociągnięcia, ale nie mogli wszystkiego zrobić od razu. Poprawki będą za 3 tyg.wtedy dopracujemy detale. Ze względu na to, że bylam trudnym przypadkiem część rzeczy nie udało sie zrobić od razu i to dokończą za te 3 tyg. Trochę bolalo, ale to akurat w kartach się nie pokazało. Trwało nadzwyczaj długo. To też się nie pokazało. No i to co pisała ostatnia koleżanka problem z barwnikiem, że nie wszystko od razu dało się ukryć. Czuję, że efekt końcowy będzie świetny, bo już jest bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Król buław, słońce XIX, 4 kielichy

 

Król buław pewnie pokazał daną firmę, która to wykonywała albo kobietę o tych cechach, co ta osoba na karcie

 

Słońce + 4 kielichy - tutaj mogły się pokazać niedociągnięcia, czyli niepełne zadowolenie; 4 kielichów też przedłuża w czasie :)

 

 

tak jeszcze z ciekawości: robiłaś to, aby zadowolić jakiegoś mężczyznę? Król buław + Słońce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...