Skocz do zawartości

Wrzesień


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Aura - Król Monet 9 kielichów Rycerz Monet - aura pod znakiem mojej relacji i zadowolenia z niej

Praca - Cesarz stabilizacja

Finanse - Śmierć As mieczy Gwiazda jakaś potężna zmiana się szykuje w temacie finansów, coś pozytywnego

Uczucia - 6 monet Wieża 6 kielichów ciekawe karty, bo zwiastują wsparcie, zaskoczenie i jakiś powrót, a może moja relacja nabierze głębszego wymiaru

Dom - Sprawiedliwość Księzyc 8 mieczy dziwne karty, ale może eks zechce mnie nachodzic i trzeba się będzie zabarykadować

Niespodzianka - 10 kielichów 4 kielichów As kielichów 9 mieczy jakaś emocjonalna kłótnia rodzinna?

Co robić - 3 kielichów - bawić się, cieszyć zyciem

Nie robić - Rycerz buław nie pozwalać, aby mnie ktoś podrywał??

Rada - 10 mieczy Rycerz Mieczy 3 monet odciąć się od jakiegoś jegomościa?

Moja relacja Wisielec As mieczy Król Monet Królowa Mieczy 6 monet - będziemy nadal ze sobą, widac niezmiennośc, postacie są na karcie zwrócone twarzami do siebie (on znak ziemski, ja wychodzę zawsze w mieczowej jako rozwódka)

Odnośnik do komentarza

Auta: bardzo ładnie. Chyba jakiś związek kwitnie

 

Praca: stabilnie , bez zmian, bezpiecznie

 

Finanse: ożywienie, zmiana na us lub zmiana w jakimś kierunku niż ten co obralas dotychczas np inna metoda opłacania czegoś

 

Uczucia: fajne karty radykalna zmiana być może jakaś deklaracja

 

Dom: hmm jakąś nieprzyjemna sytuacja się wydarzy

 

Niespodzianka: moze zrezygnowanie i odejście od czegoś. Możliwe ze będzie dotyczyć spraw domowych.

 

Co robić: korzystać z życia

 

Czego nie robić: unikać plotek, nie słuchać ich

 

Rada: Daj sobie szansę widać, że oboje jesteście po przejściach

 

Relacja: ona może jeszcze trwać w zawieszeniu przez odległość.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Aura - Król Monet 9 kielichów Rycerz Monet - trochę kasy, zadowolenie, dobre wiadomości

Praca - Cesarz - w cesarzu pokazują mi się dobre propozycje od szefa

Finanse - Śmierć As mieczy Gwiazda - zmiana w finansach jakiś dobry pomysł na inwestowanie

Uczucia - 6 monet Wieża 6 kielichów - coś się szykuje w tej materii, możesz coś dostać i powrócą wspomnienia

Dom - Sprawiedliwość Księzyc 8 mieczy - jakieś przykre sprawy, coś jest ukryte niejasne, poczujesz się osaczona

Niespodzianka - 10 kielichów 4 kielichów As kielichów 9 mieczy - może to się wiąże z domem? Ktoś zburzy ci spokój.

Co robić - 3 kielichów - cieszyć się, świętować

Nie robić - Rycerz buław - nie zmieniać planów

Rada - 10 mieczy Rycerz Mieczy 3 monet - coś musisz skończyć definitywnie

Moja relacja Wisielec As mieczy Król Monet Królowa Mieczy 6 monet - na początku może by zastój w relacji, ale gdy się z czymś uporasz będzie pięknie.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Aura - Król Monet 9 kielichów Rycerz Monet - pod znakiem pracy, finansów, zadowolenia z nich i widać ogólnie zadowolenie

Praca - Cesarz stabilizacja

Finanse - Śmierć As mieczy Gwiazda- oj tak, coś ciekawego się wydarzy; jeżeli się martwiłaś o kasę, to w tym miesiącu nie musisz, widać, jakieś polepszenie sytuacji

Uczucia - 6 monet Wieża 6 kielichów - widać, że bardzo dużo z siebie dajesz i w wieży wszystko się zmieni i wróci coś, jakieś uczucia, które już były

Dom - Sprawiedliwość Księzyc 8 mieczy - w domu jakaś niepewność lub niepokój może być, może nie będziesz miała ochoty wychodzić poza swoje 4 ściany....

Niespodzianka - 10 kielichów 4 kielichów As kielichów 9 mieczy - widać jakieś przepełnienie i zmartwienie się tą sytuacją

Co robić - 3 kielichów - bawić się, cieszyć zyciem

Nie robić - Rycerz buław - chyba nie ulegać zbyt szybko swoim pragnieniom i chęci zmiany

Rada - 10 mieczy Rycerz Mieczy 3 monet -albo nad nią popracować i oddzielić to co było grubą kreską, o ile coś było...

Moja relacja Wisielec As mieczy Król Monet Królowa Mieczy 6 monet - na początku zawieszenie, jakieś rozmowy i kontakt pozytywny

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Moja relacja Wisielec As mieczy Król Monet Królowa Mieczy 6 monet - na początku zawieszenie, jakieś rozmowy i kontakt pozytywny

 

My ze sobą mieszkamy...Więc o zawieszeniu nie ma mowy ;)

Odnośnik do komentarza

Aura - Król Monet 9 kielichów Rycerz Monet - Powinno być miło i stabilnie :)

Praca - Cesarz Wszystko po staremu, stabilnie ;)

Finanse - Śmierć As mieczy Gwiazda - coś zmienisz, co wyjdzie Ci na plus :)

Uczucia - 6 monet Wieża 6 kielichów Pozytywna zmiana nastąpi i odżyją dawne uczucia.

Dom - Sprawiedliwość Księzyc 8 mieczy - Jakieś problemy chyba się pojawią.

Niespodzianka - 10 kielichów 4 kielichów As kielichów 9 mieczy- Jakieś problemy/zmartwienia związane z rodziną/uczuciami.

Co robić - 3 kielichów - cieszyć się, bawić :)

Nie robić - Rycerz buław Może nie reagować zbyt impulsywnie?

Rada - 10 mieczy Rycerz Mieczy 3 monet odciąć się od jakiegoś jegomościa? Tez bym odczytała te karty, że odciąć się od jakiejś relacji.

Moja relacja Wisielec As mieczy Król Monet Królowa Mieczy 6 monet - Raczej bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

Weryfikacja

 

 

Aura - Król Monet 9 kielichów Rycerz Monet - aura pozytywna, relacja się umacnia, ten drugi pan to może byc też ktoś, kto się co jakis czas odzywa i ma nadzieję na więcej

Praca - Cesarz stabilizacja

Finanse - Śmierć As mieczy Gwiazda tu zmiany na pewno

Uczucia - 6 monet Wieża 6 kielichów wydaje mi się, ze z poziomu monet wchodzimy w poziom kielichów, tzn, jest więcej uczuc i zrozumienia, choć Wieża też dawała się we znaki

Dom - Sprawiedliwość Księzyc 8 mieczy dziwne karty, ale może eks zechce mnie nachodzic i trzeba się będzie zabarykadować - eks próbował mnie niepokoic telefonami, zgłosiłam to na policję

Niespodzianka - 10 kielichów 4 kielichów As kielichów 9 mieczy moja mama zaprosiła NAS na swoje imieniny i jestem na etapie 9 mieczy, aaaaaaa

Co robić - 3 kielichów - bawić się, cieszyć zyciem - tak

Nie robić - Rycerz buław nie pozwalać, aby mnie ktoś podrywał??tu nie wiem, może nie byc zbyt porywczą i gwałtowną

Rada - 10 mieczy Rycerz Mieczy 3 monet odciąć się od jakiegoś jegomościa? - możliwe, ze chodziło o eksa

Moja relacja Wisielec As mieczy Król Monet Królowa Mieczy 6 monet - będziemy nadal ze sobą, widac niezmiennośc, postacie są na karcie zwrócone twarzami do siebie (on znak ziemski, ja wychodzę zawsze w mieczowej jako rozwódka) - mieszkamy ze sobą nadal...:)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...