Skocz do zawartości

Krzyż Celtycki - samotność


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam ten rozkład, myśląc o swojej samotności. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji.

 

1. Główny temat: 2 monet - obecnie bardzo się waham. Z jednej strony chciałabym kogoś poznać i zacząć działać, żeby na polu miłosnym działo się coś pozytywnego, ale z drugiej strony nie wierzę w siebie (mam złe doświadczenia i negatywne przekonania), więc tak jakby nie mam ku temu mocy sprawczej. Z jednej strony bardzo bym chciała, a z drugiej wolę odpuścić.

2. Co wpływa na obecną sytuację? Wyzwanie: 2 buław - cała moja praca nad sobą zostaje w głowie. Za mało działam w życiu, a za dużo myślę. Wolę się najpierw przygotować mentalnie. Nie czuję się gotowa...

3. Co jest problemem? Czego sobie nie uświadamiam?: 5 monet - strach, samotność, okazuje za mało uczuć, boje się odrzucenia i oceny, nie zauważam możliwości, by się na kogoś otworzyć.

4. Przeszłość i wpływy: 10 kielichów - wyidealizowany obraz związku. Ewentualnie jakieś wzorce wyciągnięte z domu. Byłam za bardzo chowana pod kloszem. Być może jestem zbyt emocjonalna.

5. Świadome dążenie i cel: 4 kielichy - nie robię niczego konkretnego. Czuję się zmęczona. Biernie czekam.

6. Wydarzenia w najbliższym czasie: 2 mieczy - jakaś decyzja. Będę mocno zestresowana. Będzie mi ciężko. Blokady.

7. Karta rady: 5 mieczy - odpuść sobie?

8. Wpływy z zewnątrz mające wpływ na wynik: XII Wisielec - coś zmusi mnie do tego, by spojrzeć na wszystko z innej (odwróconej perspektywy)

9. Co powinnam wiedzieć? Nadzieje, lęki, czego unikam?: 2 kielichy - boję się bliskości z drugim człowiekiem.

10. Wynik. Co przyniesie przyszłość? Rycerz denarów - zajmę się pracą, rozwojem, nauką i jakimś hobby. Mogę też poznać jakiegoś denarowego.

 

Proszę Was zwłaszcza o pomoc w interpretacji kart 6-10, bo to one dotyczą przyszłości, a reszta to tło.

 

Proszę o zapoznanie się z zasadami tego działu:

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/90909-regulamin-dzialu-interpretacji-rozkladow.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...