Skocz do zawartości

Jak rozwinie się moja relacja z panem X?


Usagi

Rekomendowane odpowiedzi

Pan X pracuje w tej samej firmie co ja i jestem troszkę zainteresowana ale nie jestem pewna czy on tez i chyba oboje jesteśmy zbyt nieśmiali lub zamknięci...

As pucharów, 2 denarów, 5 denarów, królowa denarów odwrócona i król denarów

As obiecuje mi tutaj możliwe zauroczenie lub zakochanie ale to chyba o mnie chodzi, problemem jest niezdecydowanie, zwątpienie, wachanie, możliwe ze dla mnie problemem będą moje troski finansowe i chyba zmiana pracy, odwrócona królowa to chyba ja, moje własne zachamowaniu i wstydliwość stoją mi na drodze, mój mur, lęki, frustracje. Króla denarów nie mogę rozgryźć, bo nie jestem pewna czy to pan X czy ktoś kto mi pomoże w tej sytuacji co jest mniej prawdopodobne ale ta karta nie wskazuje na partnera w uczuciach ale bardziej jako doradcę?

Odnośnik do komentarza

nie widać tutaj kart mówiących o rozwoju, a as pucharów może mówić "szybko przyszło, szybko poszło" - na mojej karcie woda cały czas się leje z puchara

 

2 denarów - karta bierna w działaniu, osoba tutaj raczej kalkuluje, co się będzie bardziej opłacać

 

5 denarów - też nie widać akcji, raczej jej zamrożenie

 

odwrócona Królowa denarów - raczej nie wykarzesz inicjatywy, nie poczujesz się dopieszczona - nie stosuję odwróconych kart, ale może o to tutaj chodzi

 

Król denarów - mężczyzna zapatrzony w pracę, widać, że czekasz na jego krok, ale przy tej karcie możesz się nie doczekać

 

 

wpadnij z weryfikacją najpóźniej w grudniu jeszcze tego roku :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...